Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Elektroniczna niania to jedno z urządzeń, które może być niezwykle pomocne. Ułatwi ona opiekę nad dzieckiem i pozwoli spokojnie odpocząć, gdy w pokoju obok śpi maluch. Już nie musisz co chwilę sprawdzać i zaglądać do śpiącego dziecka. Jeśli zdarza ci się spędzać niespokojne wieczory, nasłuchując, czy z pokoju obok nie dochodzą żadne głosy - zainwestuj w elektroniczną nianię.  

Czym jest niania elektroniczna? 

Niania elektroniczna to zestaw, złożony z dwóch urządzeń - modułu z mikrofonem, który umieszcza się w pokoju malucha oraz odbiornika z głośnikiem. Działanie urządzenia polega na przesyłaniu do odbiornika dźwięku, który jest odbierany przez mikrofon w module nadawczym. Najpopularniejsze na rynku są urządzenia, które komunikują się bezprzewodowo.  

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również nianię elektroniczną z monitorem oddechu. Na odbiorniku wyświetlana jest informacja o oddechach dziecka. Gdy dziecko przestanie oddychać, urządzenie wysyła sygnał ostrzegawczy.  

Jaka niania elektroniczna będzie najlepsza? 

Wychowanie dziecka nigdy nie jest łatwe. Wymaga od rodziców wytrzymałości psychicznej i fizycznej oraz cierpliwości. Małe dziecko wymaga stałego kontaktu werbalnego i pozawerbalnego, przez całą dobę. Stała obecność rodziców w życiu malucha jest pewnym punktem odniesienia na przyszłość. Dla rodziców taka stała obecność bywa często rezygnacją z czasu wolnego. Czasami jednak bywa tak, że musisz mieć chwilę dla siebie lub zająć się domem. Wówczas nad maluchem może czuwać niania elektroniczna. W zależności od tego, czego oczekujesz, wybierz urządzenie pasujące do Twoich preferencji. Przed zakupem warto zastanowić się, jaką funkcję będzie spełniać niania.  

Niania elektroniczna z kamerą, niania elektroniczna z monitorem oddechu czy elektroniczna niania Philips Avent? Postaw na urządzenie, które będzie najbardziej funkcjonalne dla Ciebie. W zależności od typu, nianie elektroniczne złożone są z innych modułów, jednak wszystkie są do siebie podobne. Moduł nadawczy i moduł odbiorczy urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo. Przed zakupem urządzenia, warto jednak zwrócić uwagę na częstotliwość PMR, która stosowana jest w krótkofalówkach.  

Niania elektroniczna może znacznie ułatwiać opiekę nad dzieckiem. Dzięki niej nie musisz już zaglądać do pokoju malucha, by upewnić się, że spokojnie śpi. Urządzenie sprawi, że będziesz mógł/mogła chwilę odpocząć, nie rezygnując tym samym z kompleksowej opieki nad dzieckiem.  

Hurtownia medyczna Medwil - profesjonalny sprzęt najwyższej jakości

Hurtownia medyczna Medwil oferuje duży wybór profesjonalnych urządzeń. Znajdziesz tu nie tylko produkty przeznaczone do przychodni, gabinetów lekarskich czy innych placówek medycznych. Medwil oferuje również wysokiej jakości urządzenia, które możesz z powodzeniem wykorzystać w domu. Najlepsze nianie elektroniczne znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Nasza asortyment tego rodzaju urządzeń jest bardzo duży, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie tu to, czego szuka.  

Nianie elektroniczne

BEURER By 33 niania elektroniczna

BEURER By 33 niania elektroniczna

Producent: BEURER
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium