Producenci

Odpowiednia praca mięśni decyduje nie tylko o naszej sprawności fizycznej czy postawie ciała. Mięśnie są odpowiedzialne także za odpowiednie działanie narządów wewnętrznych. Właśnie dlatego, o dobrą kondycję mięśni należy dbać. Mowa tu o każdym z nas, a nie jedynie o osobach uprawiających sport. Jeśli chcesz cieszyć się swobodą codziennego funkcjonowania i dobrym zdrowiem każdego dnia – zadbaj o kondycję swoich mięśni.  

O mięśnie można dbać na różne sposoby. Możesz je także wspomagać za pomocą profesjonalnych urządzeń - elektrostymulator mięśni to doskonały sposób na poprawę ich kondycji. W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalny elektrostymulator mięśni brzucha.  

Czym jest elektrostymulacja? 

Elektrostymulacja przebiega z użyciem urządzeń imitujących naturalne impulsy mięśniowe, jednocześnie pobudzając włókna nerwowe do bardziej efektywnej pracy.  

Stymulator mięśni to jedno z urządzeń, przy którym możesz się zrelaksować po ciężkim dniu. Przynosi nie tylko oczywiste korzyści relaksacyjne, ale także wspomaga odbudowę mięśni. Elektrostymulatory mają szerokie zastosowanie – od działania prozdrowotnego podczas podejmowania wysiłku fizycznego, a także w fizjoterapii jako narzędzie do poprawy działania układu ruchu.  

Jak pozbyć się bólów mięśniowych za pomocą elektrostymulacji? 

Siedzący tryb życia i coraz szybciej rozwijająca się technologia znacznie ograniczają zakres naszej aktywności, dlatego coraz częściej odczuwamy bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Dolegliwości te można neutralizować za pomocą odpowiedniej rehabilitacji. Praca mięśni polega na ich regularnych skurczach – elektrostymulatory mięśni i masażery to idealne narzędzie do rehabilitacji i łagodzenia bólów. Elektrostymulator na bóle to doskonała opcja dla tych, którzy odczuwają różnorodne dolegliwości.  

Elektrostymulatory to sprawdzona klinicznie nieinwazyjna i niefarmakologiczna terapia przeciwbólowa. Zabiegi TENS poprzez prądy tens jest praktykowana dzięki urządzeniom jakie znajdują szerokie zastosowanie wśród licznego grona konsumentów. Aparat do tens to małe przenośne urządzenie do stymulacji mięśni. 

Czym jest TENS? – to nic innego jak przezskórna stymulacja nerwów. Elektrostymulatory wysyłają impulsy elektryczne o niskiej amplitudzie z elektrod przez skórę do nerwów obwodowych. Profesjonalny elektrostymulator mięśni brzucha to urządzenie doskonałe na prezent, niezależnie od okazji.  

Medwil – sklep internetowy z profesjonalnym sprzętem medycznym 

Chcesz zrelaksować mięśnie i ścięgna po treningu? Pragniesz pozbyć się niepotrzebnego stresu i nerwów? Urządzenie za pomocą stymulacji mięśni łagodzi bóle i powoduje skurcz mięśni. Blokada impulsów bólowych nie uszkadza struktury nerwów, lecz “oszukuje” mózg, dzięki czemu nie odczuwamy dolegliwości bólowych.  

 

Elektrostymulatory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium