Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi dla niemowląt to bardzo ważne akcesorium, które pomaga w regularnym kontrolowaniu rozwoju malucha. Obecność tego rodzaju urządzenia jest kluczowa, zwłaszcza wtedy, gdy w domu pojawia się małe dziecko. Waga dla niemowląt pomoże regularnie kontrolować masę ciała dziecka.  

Wart mieć świadomość, że nie powinno się ważyć maluchów za pomocą klasycznej wagi. Dlaczego? W porównaniu do modeli specjalnie przeznaczonych do pomiaru masy ciała dziecka, klasyczne wagi mogą nie być tak precyzyjne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wagi, które umożliwią ważenie dzieci i niemowląt.  

Waga niemowlęca - jaki model wybrać? 

W naszym asortymencie znajdziesz dwa rodzaje wag niemowlęcych. Wagi mechaniczne stają się powoli przeżytkiem, odchodząc w zapomnienie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz głównie nowoczesne wagi elektroniczne, dzięki którym możesz dokonać precyzyjnych pomiarów. Wiele modeli naszych wag posiada także różne funkcje, zapisując poprzednie pomiary i obliczając wskaźnik masy ciała - BMI.  

Kolejne kryterium, które również zostało uwzględnione w naszym sklepie to wiek dziecka. Wagi przeznaczone dla najmłodszych dzieci mają bardzo bezpieczną i komfortową dla malucha konstrukcję. Są one również bardziej dokładne.  

Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru? 

Waga do ważenia niemowląt musi być przede wszystkim bezpieczna i funkcjonalna. Przed zakupem, warto upewnić się, że jej szalka ma właściwy kształt, który skutecznie zabezpieczy dziecko przed wypadnięciem. Jeśli z powodu problemów zdrowotnych, ważenie malucha jest konieczne, należy wybrać model, który wykona pomiar z dokładnością do 2 do 5 g. Jeśli zaś wahania co do grama nie są aż tak ważne, można zdecydować się na wagę, która zaokrągla pomiary do 10-50 g. 

Nasze wagi oprócz odpowiedniej budowy, posiadają również szereg certyfikatów, które świadczą o zgodności z wszelkimi normami europejskimi. Warto również zwrócić uwagę na to, jakie dodatki posiada wybrany przez nas model wagi dla noworodków.  

Niezwykle przydatną funkcją może okazać się zapamiętywanie wyników, mierzenie wzrostu i obliczanie BMI.  Inną przydatną opcją jest również hold, który umożliwia precyzyjny pomiar, nawet gdy dziecko jest niespokojne. Wszystkie te opcje posiadają funkcjonalne wagi dla dzieci, dostępne w naszej ofercie.  

Wagi elektroniczne dla niemowląt - postaw na profesjonalne urządzenia 

Hurtownia medyczna Medwil oferuje szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń najwyższej jakości. Pozwalają one w precyzyjny sposób kontrolować przyrost masy ciała dziecka. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz niezwykle precyzyjne wagi dla noworodków, co ma szczególne znaczenie w pierwszej fazie rozwoju malucha. Wśród naszych produktów znajdują się również elektroniczne wagi z tacką, które idealnie nadają się do ważenia starszych dzieci.  

Sklep internetowy Medwil to miejsce, w którym znajdziesz wagi, które umożliwiają ważenie w pozycji stojącej i leżącej. Dzięki niezwykle intuicyjnym wyświetlaczem LCD i panelom, funkcjom tarowania, a także różnym jednostkom, dostępne w naszym asortymencie wagi są niezwykle uniwersalne.  

Wagi dla niemowląt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium