Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Elektrokardiografy to profesjonalne aparaty medyczne, które służą do wykonywania EKG. Badania pomiaru pracy serca są wskazane dla wszelkiego rodzaju zaburzeń rytmu mięśnia sercowego poprzez rejestrowanie prądów czynnościowych. Elektrokardiograf pozwala na rejestrowanie aktywności elektrycznej serca uwidocznionej na urządzeniu. Dzięki temu, elektrokardiograf umożliwia wykrycie zaburzeń i arytmii serca.  

Urządzenia służące do przeprowadzania badań EKG mają niewielkie, kompaktowe wymiary. Posiadają dotykowy wyświetlacz, alfanumeryczną klawiaturę, kabel ekg, elektrody oraz drukarkę termiczną, która ułatwia wykonanie i wydrukowanie badań na papierze milimetrowym.  

Jak działają elektrokardiografy? 

Zasada działania elektrokardiografu jest bardzo prosta. Nowoczesne elektrokardiografy to urządzenia, które umożliwiają wykonywanie zaawansowanej, automatycznej analizy oraz interpretację wyniku badania EKG. Urządzenia wykrywają także przebyty zawał serca. Badanie, wykonywane za pomocą elektrokardiografów jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta oraz nie wymaga specjalnego przygotowania, ani przestrzegania konkretnych zasad już po jego przeprowadzeniu. Badanie EKG trwa od 6 do 12 sekund. Podczas badania, pacjent powinien leżeć nieruchomo na kozetce. Rejestrator Holterowski jest całkowicie bezpieczny, a badanie za jego pomocą jest nieinwazyjne. Oferujemy aparaty EKG firmy Aspel, które gwarantują precyzję i dokładność pomiaru.  

Jaki elektrokardiograf wybrać?

Do badania EKG wykorzystywane są elektrody kończynowe, klamrowe i gruszkowe przedsercowe. Elektrokardiogram na opisie EKG pokazuje zapis pracy serca, dla osoby zdrowej jest to rytm zatokowy, a dla osoby chorej zakłócony arytmiami komorowymi lub arytmiami przedsionkowymi. Nowoczesne aparaty elektrokardiograficzne do przeprowadzania badań pracy serca po poddaniu ich wyników diagnozie medycznej umożliwiają wykrycie zaburzeń rytmu serca i wykrycie groźnych chorób. Niska waga, niewielkie gabaryty, komunikacja z komputerem z najdokładniejszym zapisem EKG to sprzęt medyczny doskonale sprawdzający się w placówkach medycznych. Profesjonalny rejestrator EKG powinien znaleźć się w każdym gabinecie medycznym czy przychodni.  

Elektrokardiografy, inaczej aparaty EKG to urządzenia medyczne, które służą do monitorowania pracy serca oraz układu krążenia. Wykorzystuje się je w profesjonalnej diagnostyce kardiologicznej. Aparaty EKG są wyposażone w wiele różnego rodzaju funkcji, dzięki czemu umożliwiają dokładne i precyzyjne badanie pracy serca. Urządzenia tego typu są wyposażone w dodatkowe moduły, takie jak np. aparat holter EKG. Aparaty EKG umożliwiają pełne monitorowanie parametrów serca.  

Sklep medyczny online - Medwil oferuje szeroki asortyment profesjonalnych produktów. Nasze artykuły medyczne są całkowicie bezpieczne, posiadają wszelkiego rodzaju atesty i badania, które umożliwiają dopuszczenie ich do styczności z pacjentem. Medwil to sklep dla lekarza i dla pacjenta. Każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje. Profesjonalny sprzęt, gwarancja najwyższej jakości oraz dbałość o każdego klienta to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencyjnych sklepów internetowych z artykułami medycznymi. 

Elektrokardiografy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium