Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi kolumnowe

Wagi kolumnowe

Wagi kolumnowe medyczne to rodzaj cyfrowej wagi medycznej, która ma pionową konstrukcję z platformą do pomiaru masy na dole i wyświetlaczem cyfrowym na górze. Platforma do pomiaru masy ciała jest zwykle płaską, okrągłą lub prostokątną powierzchnią, na której osoba stoi, aby zmierzyć swoją wagę. Cyfrowy wyświetlacz u góry pokazuje odczyt wagi.

Wagi kolumnowe są powszechnie stosowane w gabinetach lekarskich, szpitalach i przychodniach zdrowia do monitorowania masy ciała pacjentów. Niektóre wagi medyczne kolumnowe mają również dodatkowe funkcje, takie jak obliczanie wskaźnika masy ciała (BMI) i możliwość przechowywania poprzednich odczytów wagi w celu śledzenia postępów w czasie. Niektóre mogą być również wyposażone we wzrostomierz mechaniczny lub elektroniczny.

Pionowa konstrukcja wagi kolumnowej oszczędza miejsce na podłodze w porównaniu z tradycyjnymi wagami platformowymi, a cyfrowy wyświetlacz ułatwia dokładny i precyzyjny odczyt pomiarów masy. Jednak ważne jest, aby prawidłowo korzystać z tych wagi kolumnowej i postępować zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi bezpiecznego i prawidłowego użytkowania.

 

Wśród wag kolumnowych możemy wyróżnić:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium