Producenci

Lupy okularowe używane są do powiększania obrazu. Na co dzień używane są przez lekarzy różnych specjalizacji, którym zależy na uzyskaniu szczegółowego obraz obserwowanego miejsca. Lupy medyczne umożliwiają na dostrzeżenie istotnych detali, które mają ogromny wpływ na jakość wykonywanego badania czy zabiegu.  

 

Lupy okularowe są używane również w stomatologii. Idealnie nadają się do powiększania obrazu badanego pola lub pola zabiegowego. Warto podkreślić, że poza precyzją i właściwościami optycznymi, ogromne znaczenie ma również komfort noszenia i waga okularów. W przeszłości kombinacja lupy i okularów była niezwykle niewygodna dla specjalisty ze względu na ciężkie okulary i nieelastyczne oprawki okularów. W naszej ofercie znaleźć można lupy okularowe, które z łatwością dopasować można do swoich potrzeb i preferencji.  

 

Lupy medyczne znajdują również zastosowanie wśród stomatologów, proktologów i laryngologów, a także lekarzy wielu innych specjalizacji. Najchętniej wybierane modele to lupy okularowe typu C oraz lupy okularowe na opasce czołowej.  

Lupa okularowa - niezbędna w gabinetach okulistycznych 

Powiększenie obrazu to już połowa sukcesu, jakiego oczekuje lekarz podczas badania. Inna, niezwykle ważna kwestia to jednak sama ostrość obrazu. Dzięki tej funkcji, nie musisz narażać kręgosłupa na dodatkowe obciążenia, przyjmując w pełni ergonomiczną postawę ciała w trakcie pracy.  

Lupa okularowa powinna dodatkowo posiadać najwyższej jakości optykę z achromatycznymi soczewkami. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie odpowiedniego jasnego obrazu oraz co ważne - zapobiegają zniekształceniom kolorów. Uzyskanie wysokiej jakości obrazu możliwe jest jedynie wtedy, gdy lupy medyczne posiadają również najwyższej jakości elementy optyczne, które umożliwiają dokładną i indywidualną regulację optyki.  

Ja wybrać właściwą lupę? 

Lupy okularowe dostępne są w wielu konfiguracjach, a ich rodzaj może wpłynąć na jakość wykonywanych przez specjalistów prac. Lupy muszą spełnią określone normy, ale co najważniejsze - powinny cechować się najwyższą jakością wykonania. Dla każdego ze specjalistów dedykowane są inne lupy, o określonych parametrach, które umożliwiają precyzyjne wykonywania badań i zabiegów.  

Sklep internetowy Medwil – profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i szpitali 

Medyczne lupy okularowe: zabiegowe, diagnostyczne, dentystyczne, operacyjne 

Lupy medyczne czołowe pozwalają na bezcieniowe oświetlenie badanego pola co jest niezwykle ważne podczas wykonywania skomplikowanych zabiegów lub operacji. W naszej ofercie posiadamy lupy okularowe z różnymi parametrami przybliżenia: 2,5 x, 3,5 x, 4 x oraz 6 x które można dobrać w zależności od profesji. W naszym sklepie znajdą Państwo lupy montowane na standardowych goglach - okularach oraz na profesjonalnym czepcu medycznym. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych lup okularowych marek KaWe oraz Heine. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą lup okularowych. W razie pytań zapraszam do kontaktu z działem obsługi. 

Lupy okularowe

Lupy na ramce okularowej Heine C2.3

Lupy na ramce okularowej Heine C2.3

Cena: 2 099,00 zł
zobacz więcej
Lampka diodowa LoupeLight 2

Lampka diodowa LoupeLight 2

Cena: 4 198,95 zł
szt.
zobacz więcej
Walizka do lup Heine

Walizka do lup Heine

Cena: 237,29 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium