Producenci

Apteczki z wyposażeniem

Apteczka zakładowa pierwszej pomocy K-10

Apteczka zakładowa pierwszej pomocy K-10

Cena: 79,00 zł 84,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • Promocja

Apteczki z wyposażeniem

Posiadanie dobrej apteczki z wyposażeniem jest niezbędne w każdym biurze, restauracji lub innych możliwych sytuacjach kryzysowych. Pierwsza pomoc może pomóc ludziom leczyć drobne urazy lub kupić cenny czas w nagłych wypadkach, gdy czekasz na profesjonalną opiekę medyczną. Ponadto posiadanie apteczki z wyposażeniem pierwszej pomocy i personelu przeszkolonego w zakresie udzielania pierwszej pomocy jest wymogiem w większości branż.
Przy zakupie apteczki z wyposażeniem należy wziąć pod uwagę cztery ważne czynniki: przeznaczenie apteczki, ilość i rodzaj materiałów eksploatacyjnych w apteczce, rodzaj pojemnika na apteczkę oraz informacje niezbędne w każdej pierwszej pomocy. Biorąc to pod uwagę, będziesz wiedział, co powinno znaleźć się w apteczce dla Twojej firmy. Posiadanie niewłaściwych zapasów w apteczce może oznaczać, że nie masz niezbędnych zapasów do prawidłowego leczenia urazu.
Wielkość apteczki, której potrzebujesz, będzie zależeć od liczby osób pracujących w placówce i rodzaju urazów, które mogą się pojawić. Posiadanie zestawu, który jest zbyt prosty lub zbyt mały do operacji, może oznaczać, że nie masz niezbędnych materiałów do leczenia urazu lub choroby pracownika. Apteczka z wyposażeniem, która jest zbyt duża i skomplikowana, może oznaczać, że zapasy wygasną, zanim zostaną użyte, co oznacza marnowanie pieniędzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium