Producenci

Dermatoskopy to niezwykle przydatne urządzenia. Łączą w sobie funkcję lupy i latarki. Są niezbędne w skutecznej diagnostyce dermatologicznej. Za ich pomocą możliwe jest wczesne rozpoznanie chorób skóry, w tym także niezwykle groźnego nowotworu - czerniaka. Sklep Medwil oferuje nowoczesne dermatoskopy, które zostały wyposażone w źródła światła LED, co zapewnia jak najbardziej realne odzwierciedlenie kolorów. Niektóre urządzenia można z łatwością połączyć z lustrzankami cyfrowymi lub niektórymi smartfonami. Wszystkie te funkcje umożliwiają cyfrową dokumentację zmian, pojawiających się na skórze. Badania te nazywane są dermatoskopią lub mikroskopią powierzchni skóry.  

Czym jest dermatoskopia?

Urządzenie, jakim jest dermatoskop składa się z mikroskopu oraz źródła światła i płytki kontaktowej. Dermatoskopy dostępne są w wielu wersjach. Badanie dermatoskopowe jest w pełni bezpieczne, szybkie i co najważniejsze - efektywne. W naszym sklepie dostępne są gotowe już urządzenia bez możliwości modyfikacji oraz samodzielne głowice, które połączyć można z różnymi rękojeściami. W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno dermatoskopy kieszonkowe, jak i samodzielne głowice. Poręczne dermatoskopy posiadające oświetlenie, jak i głowice dermatoskopowe można stosować razem z olejkiem dermatoskopowym, który ma za zadanie zwiększać transparentność skóry i umożliwiać dokładną i precyzyjną diagnozę zmian skórnych. W naszej ofercie znajdują się dermatoskopy renomowanych marek, takich jak: Heine, Dino Lite, KaWe czy DermLite. Dermatoskopia cyfrowa t badanie, które umożliwia wykrycie zmian, jakie mogą pojawiać się na skórze.  

Jaki dermatoskop wybrać?

Dermatoskopy umożliwiają diagnozowanie chorób skórnych bez bezpośredniego kontaktu z chorym. Taki nowoczesny sposób gwarantuje precyzję oraz wysoką skuteczność badania. Nowoczesne technologie, zastosowane w dermatoskopach, dostępnych w sklepie internetowym Medwil pozwalają na duże pole oglądu, nadzwyczajną głębię ostrości. Odpowiednio spolaryzowane światło ma szansę lepiej ukazać struktury krystaliczne i żylne. Za pomocą dermatoskopu możliwe jest całkowicie szybkie, bezpieczne i co najważniejsze - bezkontaktowe badanie pacjentów. W przypadku tego sposobu wykonywania badania, nie ma mowy o nieprzyjemnym dotyku czy czasochłonnej dezynfekcji. Jeśli lekarz stwierdzi, że należy bliżej przyjrzeć się danej zmianie na skórze, nakłada się specjalną płytę kontaktową. Nasze dermatoskopy posiadają wysokiej jakości układ optyczny, który zapewnia ostry obraz w naturalnych kolorach. Najwyższej jakości materiały i dbałość o każdy element sprawiają, że nasze dermatoskopy są trwałe i niezwykle użyteczne przez długi czas. Dermatoskopia pozawala wykryć niepokojące zmiany skórne.  

Medwil – sklep medyczny online stawia na nowoczesne technologie oraz praktyczne rozwiązania. Najwyższa jakość naszych urządzeń zapewnia wysoki komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele, które w zależności od specyfiki pracy i zastosowania, mogą pomóc we wczesnym wykryciu niepokojących zmian na powierzchni skóry. W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko artykuły medyczne, ale również akcesoria pielęgnacyjne. To sklep zarówno dla lekarza, jak i dla pacjenta.  

 

Dermatoskopy

Dermatoskop Heine DELTA 30

Dermatoskop Heine DELTA 30

Cena: 6 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dermatoskop HEINE DELTAone

Dermatoskop HEINE DELTAone

Cena: 4 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dermatoskop cyfrowy iC1 HEINE

Dermatoskop cyfrowy iC1 HEINE

Cena: 4 986,45 zł
szt.
zobacz więcej
Dermatoskop cyfrowy Riester RCS-100

Dermatoskop cyfrowy Riester RCS-100

Producent: Riester
Cena: 9 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Videodermatoskop DIino-Lite MEDL7DW

Videodermatoskop DIino-Lite MEDL7DW

Producent: Dino-Lite
Cena: 4 974,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium