Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Narzędzia medyczne

Narzędzia medyczne to nieodłączny element szpitalnego wyposażenia. Znajdziesz je w gabinecie medycznym, szpitalu czy na sali operacyjnej. Wśród nich rozróżnia się między innymi instrumenty diagnostyczne, jak stetoskopy, instrumenty do wentylacji i intubacji pacjentów, jak laryngoskop oraz narzędzia chirurgiczne.  

Profesjonalne narzędzia medyczne dla lekarzy 

Wszystkie narzędzia dostępne w sklepie internetowym zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowane w taki sposób, by ich użytek w gabinetach lekarskich oraz innych placówkach był w pełni profesjonalny.  

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości narzędzia medyczne, stosowane w różnych specjalizacjach, jak chirurgia, laryngologia, ginekologia, neurologia czy medycyna ogólna. Nasz asortyment obejmuje różnorodne akcesoria, niezbędne w placówkach medycznych.  

Wśród narzędzi, dostępnych w ofercie sklepu Medwil rozróżnić można pęsety anatomiczne i chirurgiczne, nożyczki proste i wygięte, a także przeróżne formy do ostrzy skalpeli do uchwytów do skalpeli. To właśnie u nas znaleźć można również instrumenty jednorazowe, ale i narzędzia wielokrotnego użytku.  

Zestawy narzędzi medycznych 

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy narzędzi oraz sterylne zestawy do szwów. Są to rozwiązania nie tylko ekonomiczne, ale i wyjątkowo praktyczne, dzięki ich natychmiastowej gotowości do użytku. Zestawy te składają się z pęset, kleszczyków, igłotrzymaczy, nożyczek zy innych materiałów, używanych do wykonywania opatrunków ran.  

Narzędzia do gabinetów medycznych 

Narzędzia, które znajdziemy w zestawach różnią się w zależności od specjalizacji czy dziedziny. W naszym sklepie internetowym znaleźć można szeroki wybór zestawów narzędzi do zastosowania w różnorodnych dziedzinach medycyny człowieka, na przykład zestawy ginekologiczne, urologiczne, a także uniwersalne zestawy ambulatoryjne.  

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne instrumenty, stosowane na szeroką skalę w chirurgii miękkiej i twardej. Nasz asortyment jest niezwykle zróżnicowany i obejmuje zarówno drobne narzędzia medyczne, w tym choćby uniwersalne nożyczki do przycinania materiałów opatrunkowych, jak również rozwieracze żebrowe, które wykorzystuje się w zabiegach urologii czy kardiologii.  

Sklep internetowy Medwil – postaw na jakość 

Narzędzia medyczne to elementy, bez których nie obejdzie się żaden gabinet medyczny czy szpital. Ich brak uniemożliwia również wykonanie rutynowych badań. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, taki jak pęsety anatomiczne, nożyczki, igłotrzymacze, a także inne instrumenty niezbędne we wszystkich gałęziach medycyny. Sterylne narzędzia i zestawy narzędzi to prawdziwy must have. Nie czekaj, zadbaj o komfort swoich pacjentów, wybierz najlepsze narzędzia medyczne i zamów już dziś! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium