Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Myjki ultradźwiękowe

Myjka ultradźwiękowa Compact YS-2,5L

Myjka ultradźwiękowa Compact YS-2,5L

Producent: YESON
Cena: 749,00 zł
zobacz więcej
Myjka ultradźwiękowa Steel UC-5L

Myjka ultradźwiękowa Steel UC-5L

Producent: YESON
Cena: 847,99 zł
zobacz więcej
Myjka ultradźwiękowa Steel UC-6L

Myjka ultradźwiękowa Steel UC-6L

Producent: YESON
Cena: 1 199,00 zł
zobacz więcej

Myjka ultradźwiękowa - oszczędność czasu i pieniędzy w Twoim gabinecie.Instrumenty medyczne, sprzęt i narzędzia mają różne kształty i rozmiary. Jednak jeden fakt pozostaje prawdziwy we wszystkich placówkach medycznych: absolutnie kluczowe jest, aby instrumenty, sprzęt i narzędzia skierowane do pacjenta były czyste i sterylne, zanim wejdą w kontakt z pacjentami.

Jest to ważne z dwóch powodów . Gdy artykuły medyczne są czyste, działają prawidłowo i zapobiegają zanieczyszczeniu zarazkami i bakteriami. I odwrotnie, brudne, skorodowane i niehigieniczne artykuły medyczne nie tylko wpływają na funkcjonalność i trwałość, ale mogą również narażać życie na niebezpieczeństwo – a wszystko to kosztuje Twoją praktykę medyczną cenny czas, wysiłek i pieniądze.

Na szczęście coraz więcej gabinetów stosuje sprawdzone i optymalnie skuteczne rozwiązanie — czyszczenie przy pomocy myjki ultradźwiękowej.


Co to jest czyszczenie ultradźwiękowe?


Podstawowa myjka ultradźwiękowa to urządzenie czyszczące, które wykorzystuje ultradźwięki (zwykle od 20-400 KHZ) oraz odpowiedni roztwór czyszczący do czyszczenia przedmiotów. Ultradźwięków można używać tylko z wodą, ale użycie mydła ultradźwiękowego odpowiedniego do czyszczonego przedmiotu i zabrudzenia wzmacnia efekt. Czyszczenie zwykle trwa od trzech do sześciu minut.

Myjki ultradźwiękowe mogą być używane do wielu różnych zastosowań, w tym części z tworzyw sztucznych, metalu, stal nierdzewna, części gumowych, plastikowych form wtryskowych.

Czyszczenie ultradźwiękowe może usuwać zanieczyszczenia, które obejmują kurz, brud, olej, pigmenty, rdzę, tłuszcz, glony, grzyby, bakterie, kamień wapienny, związki polerskie, topniki, odciski palców, wosk sadzy i środki antyadhezyjne oraz zabrudzenia biologiczne.


Jak działa czyszczenie przy pomocy myjki ultradźwiękowej?


W zbiorniku myjki ultradźwiękowej czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje pęcherzyki kawitacyjne wywołane falami ciśnienia (dźwiękowymi) o wysokiej częstotliwości do mieszania cieczy. Mieszanie wytwarza duże siły na zanieczyszczeniach przylegających do podłoża, takich jak metale, tworzywa sztuczne, szkło, guma i ceramika. Działanie to penetruje również ślepe otwory, pęknięcia i zagłębienia. Ma to na celu dokładne usunięcie wszelkich śladów zanieczyszczeń mocno przylegających lub osadzonych na powierzchniach stałych. Można użyć wody lub rozpuszczalników, w zależności od rodzaju zanieczyszczenia i przedmiotu.

Wszechstronność ultradźwiękowych maszyn czyszczących sprawia, że są one idealnym wyborem dla gabinetów lekarskich, kosmetycznych itp. każdej wielkości i zakresu.


Niezależnie od tego, czy wolisz wysoką funkcjonalność maszyn sterowanych cyfrowo, czy też łatwe w obsłudze maszyny sterowane ręcznie, takie jak nasze, maszyny czyszczące stołowe pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewnią znaczny zwrot z inwestycji, pomagają zapewnić funkcjonalność i trwałość oraz utrzymać poziom jakości sanitarnej, jakiego oczekują Twoi pacjenci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium