Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

W ciągu roku umiera około 400 tyś mieszkańców Europy w wyniku nagłego zatrzymania krążenia a 350 tyś takich przypadków ma miejsce poza terenem szpitala. W Polsce liczba zgonów spowodowanych NZK wynosi 40 tyś. Zatrzymanie krążenia jest procesem odwracalnym i można uniknąć tych zgonów mając oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny. Można uniknąć posiadając defibrylator AED który znajduje się blisko aby użyć go w każdym momencie. Nagłe zatrzymanie krążenia może wystąpić wszędzie: w szkole, miejscu pracy, urzędzie miejskim itd. czyli w miejscach użyteczności publicznej. W celu zapobiegania takim incydentom trzeba zaopatrzyć się w sprzęt AED.

W momencie zatrzymania krążenia niezwykle ważne są pierwsze minuty od utraty przytomności osoby poszkodowanej. W tak krótkim czasie nie można liczyć że przyjedzie pogotowie i udzieli odpowiedniej pomocy. Trzeba działać samemu szybko a z pomocą przyjdzie nasz defibrylator AED.

W naszej ofercie znajdą Państwo defibrylatory skrojone na miarę potrzeb. Dodatkowo mają Państwo do dyspozycji akcesoria towarzyszące tego rodzaju urządzeniom medycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą defibrylatorów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez infolinię.

 

Defibrylatory AED

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium