Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Koncentrator tlenu jest niezbędny w leczeniu chorób płuc i serca, które przebiegają w połączeniu z niewydolnością oddechową. Koncentrator tlenu to rodzaj urządzenia, które minimalizuje ryzyko duszności, niweluje skutki niedoboru tlenu oraz zapobiega niedotlenieniu organizmu poprzez dostarczanie pacjentowi powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu.  

Przenośny koncentrator tlenu - urządzenie pomocne przy alergiach

Koncentratory tlenu doskonale sprawdzą się u osób cierpiących na różnego rodzaju choroby, związane z niewydolnością oddechową, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, choroby górskie oraz bezdech senny. Co ważne - sama obsługa koncentratora nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Po uruchomieniu urządzenia należy ustawić w panelu sterowania czas trwania natleniania, a koncentrator będzie samoczynnie kontrolował przebieg procesu, pokazując wszystkie dane na czytelnym wyświetlaczu LCD oraz alarmując o ewentualnych problemach.  

 

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej klasy akcesoria i sprzęt medyczny, a wśród nich również - koncentratory tlenu. To szczególnie ważna grupa urządzeń, w których liczy się każdy szczegół. Dzięki temu mogą one spełniać swoją funkcję całkowicie bezawaryjnie i bezpiecznie.  

 

Każdy zainteresowany może u nas znaleźć wysokiej jakości koncentrator tlenu. Postaraliśmy się również o to, aby każde z urządzeń było dostępne w jak najbardziej konkurencyjnej cenie. W naszej ofercie znaleźć można również koncentrator tlenu philips - profesjonalną propozycję od znanego producenta. Dbamy o to, by w ręce naszych klientów trafiały jedynie urządzenia w pełni bezpieczne, których działania jesteśmy pewni. Oferujemy więc koncentratory tlenu zaufanych marek i renomowanych producentów.  

 

Nasza oferta zawiera różnego rodzaju urządzenia medyczne. Znajdziesz tu koncentrator tlenowy na miarę potrzeb Twoich pacjentów, bliskiej osoby czy osobistych preferencji. Medwil to nie tylko koncentratory medyczne, przeznaczone do użytku w szpitalach, przychodniach czy gabinetach lekarskich. To również sprzęt o wysokich walorach użytkowych, przeznaczony do użytku domowego.  

Jak używać koncentratorów tlenu? 

Po podłączeniu urządzenia do źródła zasilania należy wlać wodę do zbiornika, uruchomić aparat i ustawić właściwy rodzaj przepływu tlenu. Po założeniu maski lub wąsów tlenowych - można rozpocząć terapię.  

Sklep internetowy Medwil – profesjonalny sprzęt na wyciągnięcie ręki 

Koncentrator tlenowy to urządzenie, które warto mieć w swoim domu czy mieszkaniu. Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu medycznego. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, a co ważne - chętnie się nią dzielimy, udzielając fachowych porad i wskazówek. Zależy nam bowiem na pełnej satysfakcji naszych klientów. Mamy świadomość, że sprzęt medyczny i akcesoria to ważny wybór, dlatego nasz asortyment dobieramy na bazie potrzeb naszych klientów.  

Sprawdź nasz asortyment i zamów już dziś.  

Koncentratory tlenu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium