Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Negatoskopy to urządzenia, które są niezwykle przydatne w każdej pracowni rentgenowskiej. Medwil - sklep medyczny online kieruje swoją ofertę do klinik, gabinetów lekarskich, przychodni i innych placówek, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w przystępnych cenach. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne negatoskopy LED, które są niezawodne. Powszechnym faktem jest to, że coraz więcej wyspecjalizowanych radiologów decyduje się na pracę z nowoczesnym sprzętem, jakim są właśnie negatoskopy LED, które mają wiele zalet. 

Negatoskopy służą głównie do obserwacji negatywów. Urządzenia te cechuje wysoka równomierność emisji światła na całej powierzchni ekranu. Najczęściej wykorzystuje się je do przeglądania zdjęć rentgenowskich w pracowniach RTG, gabinetach lekarskich i izbach przyjęć. Negatoskopy zbudowane są ze źródła światła, którego natężenie może być regulowane oraz jednolicie podświetlonej, matowej białej lub przezroczystej płyty, na której umieszcza się zdjęcie rentgenowskie.  

Negatoskopy – zasada działania 

Negatoskopy to urządzenia, które pozwalają wygodnie i precyzyjnie przeglądać zdjęcia rentgenowskie. Tego typu aparatura znajduje zastosowanie zarówno w gabinetach lekarskich, salach operacyjnych oraz pracowniach RTG czy na izbach przyjęć. Ultra Viol to producent, który oferuje produkty najwyższej jakości, emitujące światło dzienne o temperaturze barwowej 6500K. Tego typu łagodne światło nie męczy oczu użytkownika. Dodatkowo – takie podświetlenie idealnie oddaje wszelkiego rodzaju kontrasty, co bardzo ułatwia proces diagnostyczny.  

 

Nowoczesne negatoskopy LED mają wielu zwolenników. Tego typu rozwiązanie bardzo ułatwia prawidłową diagnostykę za pomocą zdjęć rentgenowskich. Negatoskopy LED mają jeszcze jedną, bardzo istotną cechę - ich praca jest rzeczywiście energooszczędna. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest także równomierne podświetlenie ekranu. Równomierne oświetlenie negatywu umożliwia łatwiejsze zauważenie kontrastów, co w praktyce przekłada się na lepszą diagnostykę. Nowoczesne negatoskopy, oferowane przez sklep Medwil to urządzenia niezwykle funkcjonalne. Dodatkowo – ich obsługa jest bardzo prosta.  

Rola negatoskopów w diagnostyce radiologicznej 

W ofercie naszego sklepu znajdują się urządzenia najwyższej jakości. Urządzenia słabej jakości, mniej profesjonalne, słabiej oddają kontrast, a patrzącemu trudniej jest skupić się na najważniejszych elementach zdjęcia. Znaleźć można tu negatoskop stomatologiczny, negatoskop jednoklatkowy, negatoskop dwuklatkowy, negatoskop trzyklatkowy, negatoskop RTG czy negatoskop cyfrowy. 

Medwil współpracuje jedynie z najbardziej profesjonalnymi producentami, którzy w swoich urządzeniach stosują najnowsze technologie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować przychodniom oraz odwiedzającym ich pacjentom, jak najbardziej profesjonalne badania stanu ich zdrowia oraz szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości. Jak widać rola negatoskopów w diagnostyce jest niezwykle istotna.Negatoskopy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium