Producenci

Laryngoskop to urządzenie medyczne, które używane jest do przeprowadzania intubacji, za pomocą umieszczenie rurki w tchawicy pacjenta, w celu zapewnienia drożności dróg oddechowych.   

Na rynku dostępne są dwa typy laryngoskopów - jednorazowe i wielokrotnego użytku. Zauważyć można znaczące oszczędności i mniejsze obciążenie środowiska, podczas wykorzystania laryngoskopów wielokrotnego użytku z laryngoskopami jednorazowego użytku. W naszym sklepie znajdują się wysokiej klasy produkty, takie jak: zestawy laryngoskopowe, łyżki laryngoskopowe, laryngoskop światłowodowy oraz laryngoskop do trudnej intubacji.   

Laryngoskopy - profesjonalny sprzęt zawsze pod ręką 

Laryngoskop to sprzęt medyczny, który służy do przeprowadzania czynności medycznej zwanej inkubacja. Umieszczanie rurki w tchawicy pacjenta w zapewnić dostateczną drożność dróg oddechowych. W naszej ofercie znajdują się laryngoskopy Heine Optotechnik, Kawe Luxamed i inne. W placówkach medycznych stosuje się dwa typy laryngoskopów wielokrotnego lub jednorazowego użytku. Najczęściej sprzedawanym modelem laryngoskopu jest model o zakrzywionym kształcie typu Macintosh oraz laryngoskop Millera z prostą łyżką. W swojej ofercie posiadamy laryngoskopy wyposażone w oświetlenie typu LED HQ, XHL (halogenowo-ksenonowe) oraz laryngoskopy jednorazowego użytku.  

Jak używać laryngoskopu?

Oferowane przez nas laryngoskopy wykonane są najczęściej z trwałej stali nierdzewnej - złożone są z rękojeści z bateriami oraz łopatki ze światłowodem o prostym lub zakrzywionym kształcie. DO laryngoskopu dołączony jest zestaw łyżek. Cały sprzęt wykonany jest ze specjalistycznych materiałów, które pozwalają na sterylizację. Wielu producentów laryngoskopów oferuje również urządzenia, które posiadają zasilanie akumulatorowe. 

Laryngoskopy to inaczej wzierniki krtaniowe, które umożliwiają dokładne obejrzenie krtani w celu założenia w tym miejscu rurki intubacyjnej. Laryngoskop złożony jest z rękojeści, zawierającej baterie i łopatki, czyli łyżki prostej lub zakrzywionej ze światłowodem. 

Posiadamy wszystkie najważniejsze modele laryngoskopów i łyżek laryngoskopowych jak:  

  • łyżki światłowodowe Macintosh,  
  • łyżki światłowodowe z ruchomym końcem,  
  • rękojeści światłowodowe Easy Clean (do wygodnej sterizacji),  
  • łyżki światłowodowe MILLER  
  • łyżki światłowodowe jednorazowego użytku  

Oferowane przez nas laryngoskopy to urządzenia najwyższej jakości, które spełniają wszelkie kryteria użytkowe. Oferujemy różnego rodzaju laryngoskopy - zarówno te klasyczne, jak i te z oświetleniem halogenowym oraz źródłem światła, opartym na włóknach optycznych, czyli światłowodach.  

Początkowa inwestycja w wydajność i niezawodność laryngoskopów opłaci się w ciągu pierwszych kilku lat użytkowania, ale rzeczywista wartość wykracza poza wszelkie schematy. Dzisiaj w wielu instytucjach nasze laryngoskopy działają niezawodnie po 20 latach lub więcej codziennego użytku. Sklep medyczny online – Medwil oferuje szeroki asortyment profesjonalnych produktów. Medwil to sklep dla lekarza i dla pacjenta. Znaleźć można tu szeroką gamę produktową. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się profesjonalnym wyposażeniem medycznym w Twoim gabinecie. 

Laryngoskopy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium