Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Fotele zabiegowe

Fotel medyczny do dializ JFD 1

Fotel medyczny do dializ JFD 1

Producent: JUVENTAS
Cena: 8 644,65 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel zabiegowy JFZ 1

Fotel zabiegowy JFZ 1

Producent: JUVENTAS
Cena: 3 027,15 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel zabiegowy JFZ 2

Fotel zabiegowy JFZ 2

Producent: JUVENTAS
Cena: 3 552,15 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel zabiegowy JFZ 3

Fotel zabiegowy JFZ 3

Producent: JUVENTAS
Cena: 4 992,75 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel zabiegowy JFZ 4

Fotel zabiegowy JFZ 4

Producent: JUVENTAS
Cena: 5 519,85 zł
szt.
zobacz więcej

Fotele zabiegowe znajdą zastosowanie w szpitalach i placówkach medycznych. Jak przyznają lekarze,, zabiegi o wiele łatwiej przeprowadza się na krześle - fotelu medycznym, niż na łóżku. Fotele zabiegowe, dostępne w ofercie sklepu Medwil zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić szybkie i wygodne leczenie pacjentów. Fotele idealnie nadają się również dla pacjentów jednodniowych i są bardzo często stosowane w onkologii, patologii oraz w opiece ambulatoryjnej.  

 

Medwil - różnorodność foteli zabiegowych dla jeszcze większego komfortu pacjentów 

W naszym asortymencie znaleźć można wiele różnych foteli zabiegowych, które odpowiadają różnym potrzebom szpitalnym i klinicznym. Nasze medyczne fotele zabiegowe są wyściełane i regulowane, dzięki czemu zapewniają optymalny komfort pacjentom. Dzięki nim, osoba leczona może znajdować się najwygodniejszej dla niej pozycji podczas wykonywania zabiegu.  

 

Nasze fotele zabiegowe są mocne i trwałe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet w trudnych warunkach i będą dłużyć przez wiele lat. Są idealne dla różnych wag i łatwe do czyszczenia, aby zapewnić maksymalną higienę. Wygodne siedzisko sprawia, że pacjent może poczuć się komfortowo podczas każdego zabiegu.  

Postaw na sprawdzone rozwiązania 

Przy zakupie fotela medycznego należy zwrócić uwagę na to, aby spełniał on wszystkie wymagania dotyczące leczenia pacjenta. Niezależnie od tego, czy jest on używany do celów onkologicznych czy terapeutycznych, wysokiej jakości krzesło medyczne może pomóc pacjentowi poczuć się swobodnie w szpitalu, gabinecie medycznym czy w innym obiekcie ochrony zdrowia. 

 

Należy zadbać o to, aby krzesła te zapewniały wysoką stabilność i bezpieczeństwo we wszystkich rodzajach pozycji. Specjalne regulacje sprawiają, że krzesła te są wygodne dla pacjentów o różnym wzroście i wadze. Każde długotrwałe leczenie może być znośne dzięki podłokietnikom umieszczonym na krzesłach medycznych oraz możliwościom dostosowania krzesła do wymagań i potrzeb pacjenta.  

 

Sklep internetowy Medwil – wybierz funkcjonalność

Krzesła medyczne mogą być używane jako krzesła egzaminacyjne, krzesła zabiegowe i krzesła terapeutyczne. Pozycja tych krzeseł może być regulowana odpowiednio, dzięki czemu są one dość łatwe w użyciu. Sterowanie ręczne pozwala pacjentowi siedzieć z komfortem. Podczas gdy to nie tylko daje komfort pacjentowi, ale także spokój umysłu lekarzowi.  

 

Hurtownia medyczna Medwil – wysokiej jakości sprzęt na wyciągnięcie ręki 

Wybierając krzesła medyczne upewnij się, że kupujesz je tylko od wiarygodnego producenta. Należy zadbać o to, aby wybrać krzesło, które nie tylko zapewnia komfort pacjentowi, ale także zapewnia łatwość użytkowania opiekunowi.  

 

W naszej ofercie znajdziesz również fotele medyczne wyposażone w kółka, dzięki czemu ich przemieszczanie jest łatwe i szybkie. Tego typu mobilny sprzęt sprawdzi się nie tylko w szpitalach, ale również w prywatnych gabinetach medycznych. Postaw na komfort swoich pacjentów i zamów już dziś! 

 

Fotele zabiegowe mają zastosowanie głównie w gabinetach lekarskich. To właśnie dzięki takim produktom jak fotel zabiegowy każde badanie może być przeprowadzone w warunkach idealnie komfortowych zarówno dla pacjenta, ale i lekarza. Każdy fotel zabiegowy posiada wiele regulacji dzięki czemu można w pełni dopasować to urządzenie analogicznie do wykonywanego badania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium