Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Zgrzewarki impulsowe

Zgrzewarka impulsowa

To produkt który jest preferowany w zastosowaniach do pakowania urządzeń medycznych, kosmetycznych lub medycyny estetycznej.  Istnieją inne sposoby łączenia termoplastycznego tworzywa sztucznego, takie jak zgrzewanie ultradźwiękowe, jednak zazwyczaj nie stosuje się ich w przypadku elastycznych folii, które są wykorzystywane do pakowania urządzeń medycznych i systemu bariery sterylnej. Dlatego ważne jest, aby wybrać proces zgrzewania, który zapewni powtarzalną kontrolę wyników. Zgrzewarka impulsowa jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o tego typu asortyment.
Możemy również najlepiej udzielić Ci wskazówek, jeśli rozumiemy inne kwestie, takie jak rodzaj środka sterylizującego, który zostanie użyty w urządzeniu i woreczku oraz jakie są oczekiwane wartości wytrzymałości zgrzewu.

Na zakończenie rozważając zakup produktu jak zgrzewarka impulsowa, ważne jest, aby opisać prostą specyfikację zakupu, która spełnia wymagania dla Twojego procesu. Producenci wyrobów medycznych zgodnych z normą ISO 13485 również muszą prowadzić Listę Zatwierdzonych Dostawców i współpracować tylko z dostawcami, którzy zapewniają wysoki poziom kontroli procesu, który jest współmierny do zakupu. Nasza firma posiada produkty które maja odpowiednią akredytację ISO 17025 w celu spełnienia wymagań kalibracyjnych i testowych producentów urządzeń medycznych. Właściwy produkt i właściwy dostawca mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia pomyślnego procesu walidacji opakowań wyrobów medycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium