Producenci

Termometry na podczerwień to jeden z elementów bardzo uniwersalnych. Sprawdzi się zarówno w gabinecie lekarskim, przychodzi, ale również w domu. Szczególnie jeśli mamy w domu malucha, warto mieć go pod ręką. Termometr na podczerwień to urządzenie, które dokładnie wykonuje pomiar temperatury ciała.  

Termometry na podczerwień - sprawdzone rozwiązanie do domu i gabinetu lekarskiego 

W sklepie Medwil oferujemy nowoczesne rodzaje termometrów, idealnych do mierzenia temperatury ciała. Zapewniają one niezwykłą dokładność pomiaru. Urządzenia, dostępne w naszej ofercie można podzielić na dwie kategorie – termometr elektroniczny oraz termometr na podczerwień. W każdej z tych kategorii znaleźć można urządzenia, przeznaczone do pomiaru temperatury ciała u dorosłych, jak i u dzieci. Dostępne w naszej ofercie termometry elektroniczne to urządzenia niezwykle uniwersalne. Umożliwiają pomiar temperatury pod pachą oraz w ustach. W naszym asortymencie posiadamy również termometry przeznaczone do pomiaru temperatury w uchu.  

Wszystkie urządzenia, dostępne w asortymencie sklepu Medwil zostały wyposażone w wyraźny wyświetlacz LCD. Niektóre z modeli mają również funkcję pamięci ostatniego pomiaru. Wśród termometrów na podczerwień znajdziesz modele uniwersalne oraz te, przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Termometry na podczerwień umożliwiają niezwykle higieniczny i komfortowy pomiar temperatury, poprzez przystawienie termometru do czoła z określonej odległości od skóry. Termometry tego typu wyróżniają się najkrótszym czasem pomiaru - około 1 sekundy.  

Termometr bezdotykowy na podczerwień - idealny do pomiaru temperatury ciała dziecka 

Termometry bezdotykowe na podczerwień są zalecane do pomiaru temperatury ciała u małych dzieci. Dzięki tego typu urządzeniom mamy możliwość dokonać pomiaru bez konieczności dotykania – za jego pomocą można zmierzyć temperaturę ciała dziecka nawet podczas snu. Termometr na podczerwień sprawdzi się również bardzo dobrze w przypadku pomiaru temperatury ciała u bardzo ruchliwego malucha, ponieważ czas, jaki potrzebujemy na pomiar to jedynie 1-2 sekundy. Termometr bezdotykowy na podczerwień to również urządzenie, które umożliwi pomiar podczas karmienia dziecka. Bezdotykowy termometr na podczerwień to urządzenie niezwykle uniwersalne - umożliwia również zmierzenie temperatury otoczenia, kąpieli, a nawet butelki z mlekiem. Taka opcja może okazać się bardzo pomocna, szczególnie w pierwszych miesiącach życia malucha. Warto również wspomnieć, że termometry bezdotykowe są niezwykle higieniczne – pomiar odbywa się na odległość. Nie ma więc potrzeby każdorazowej dezynfekcji urządzenia.  

Hurtownia medyczna Medwil - funkcjonalny sprzęt najwyższej jakości 

Hurtownia medyczna Medwil to miejsce, które umożliwia znalezienie funkcjonalnego i wysokiej jakości sprzętu medycznego, urządzeń oraz akcesoriów. Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując jedynie produkty sprawdzonych marek. Termometr elektroniczny do czoła, termometr laserowy, bezdotykowy termometr na podczerwień czy termometr na podczerwień do ucha – wszystkie urządzenia znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.  

Termometry na podczerwień

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium