Producenci

Aparaty EKG

Aparaty EKG

Aparat EKG jest niezbędny w każdej placówce medycznej, która ma kardiologa i pracowników ogólnej opieki zdrowotnej. Medwil oferuje wszelkiego rodzaju urządzenia do EKG, od komputerowych i wolnostojących urządzeń EKG do bardziej zaawansowanych. Posiadamy również szeroką gamę akcesoriów do urządzeń typu aparat EKG i innego sprzętu medycznego, które mogą jeszcze bardziej rozszerzyć i ulepszyć Twoje usługi medyczne.
Ocena stanu zdrowia serca pacjenta nigdy nie była łatwiejsza niż przy użyciu najnowocześniejszego aparatu EKG. Nasze urządzenia do elektrokardiografii śledzą tętno pacjenta i prezentują wyraźny odczyt na monitorze. Sprawdź swoich pacjentów pod kątem chorób serca, oceń ich stan zdrowia po zawale serca, sprawdź stan rozrusznika serca i nie tylko. Sprzęt do elektrokardiografii zasadniczo zapewnia punkt kompleksowej obsługi, który ułatwia śledzenie stanu układu sercowo-naczyniowego pacjenta.

Zainwestuj w wysokiej jakości urządzenie do EKG  producentów, takich jak String, Aspel, M4Medical. Nasz sprzęt jest kompatybilny z szeroką gamą systemów operacyjnych, w tym Windows i MAC.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium