Opcje przeglądania
Rodzaj głowicy
Rodzaj przewodu
Cena
  • od
    do
Producenci

Stetoskopy neonatalne

Firma Medwil jest wiodącym dystrybutorem stetoskopów. W swojej ofercie posiada stetoskop neonatalny marek takich jak Spirit Medical, MDF instruments i inne. Stetoskopy neonatalne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych drenów oraz głowic. Jako jedni z nielicznych sklepów posiadamy bardzo dużą ofertę edycji limitowanych w których stetoskop neonatalny występuje w ciekawych opcjach kolorystycznych. Stetoskop dla lekarza który bada noworodki może występować w różnych opcjach w zależności od rodzaju głowicy kolor drenu stetoskopu. Dużą popularnością cieszą się stetoskopy neonatalne i pediatryczne uniwersalne w wersjach black edition lub rainbow edition. 

Jeśli mają Państwo pytanie co do ceny stetoskopu neonatalnego jaki wybrać lub naszej opinii zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta Medwil.

Stetoskop to jeden z charakterystycznych dla profesji lekarza elementów. Często mówi się, że to również rekwizyt każdego doktora. Stetoskopy używane są przez lekarzy pierwszego kontaktu, internistów, kardiologów, pediatrów czy anestezjologów. Podczas badania stetoskop przykładany jest do powierzchni ciała pacjenta, a dokładniej do klatki piersiowej, a z kolei jego druga część wkładana jest bezpośrednio do ucha lekarza.  

Stetoskopy do badania noworodków 

Dzięki temu lekarz ma możliwość dokładnego słyszenia tonu bicia serca. Może również rozpoznać szumy czy szmery, a także inne nieprawidłowości w pracy serca czy jamie brzusznej. Stetoskop wyłapuje i zwiększa natężenie zastawek, które otwierają się i zamykają podczas pracy serca.  

W przypadku najmłodszych pacjentów, badanie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Dotyczy to szczególnie noworodków i niemowląt. Tego typu pacjenci posiadają stosunkowo niewielką powierzchnię ciała. Do osłuchiwania ich wykorzystuje się stetoskopy nenonatalne. Biorąc pod uwagę ich właściwości i swoistą budowę są one często zaliczane do innych kategorii słuchawek lekarskich niż tradycyjne stetoskopy, które wykorzystuje się do osłuchiwania dorosłych pacjentów. Ich cechą charakterystyczną jest mniejsza średnica membrany niż w przypadku tradycyjnych słuchawek.  

Stetoskop neonatologiczny – profesjonalny sprzęt do osłuchiwania najmniejszych pacjentów 

Stetoskopy neonatalne są wyposażone w niewielką membranę głowicy, dzięki czemu przeprowadzanie badania u noworodków i niemowląt odbywa się w sposób komfortowy dla małego pacjenta, bez jakichkolwiek komplikacji.  

Stetoskopy neonatalne - postaw na funkcjonalność

Najbardziej znanym i cenionym sprzętem, używanym do badania najmłodszych są stetoskop neonatologiczny Spirit  i stetoskop neonatologiczny Littmann. Dzięki dostosowaniu wielkości sprzętu do rozmiarów pacjentów możliwe jest precyzyjne wykonanie badania i postawienie trafnej diagnozy. Stetoskopy noworodkowe, dostępne w sklepie Medwil to gwarancja najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Dają możliwość osłuchiwania noworodków i niemowląt w każdych warunkach. Sprawdź szeroką ofertę produktów naszego sklepu internetowego, wybierz produkt idealny dla Ciebie i zamów już dziś! Liczy się bowiem komfort pacjenta, ale także lekarza!  

Stetoskopy neonatologiczne dostępne są w kilkunastu kolorach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz sprzęt nie tylko ze względu na parametry techniczne, ale i wartość wizualną.  

W naszej ofercie znaleźć można zarówno stetoskopy neonatalne dwustronne, jak i jednostronne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obwódki głowicy pokryte są tworzywem sztucznym, dzięki czemu mały pacjent nie odczuwa zimna podczas osłuchiwania.  

Oferujemy różnego rodzaju profesjonalne sprzęty, zarówno do użytku w profesjonalnych gabinetach medycznych, jak i w domowym zaciszu. Znajdziesz tu również wysokiej jakości akcesoria medyczne dla szpitali, gabinetów i przychodni. 

Stetoskopy neonatalne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium