Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Stoliki do badań niemowląt

Stolik do badań niemowląt

Stolik do badań niemowląt

Producent: JUVENTAS
Cena: 1 117,20 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik do badań niemowląt z półką

Stolik do badań niemowląt z półką

Producent: JUVENTAS
Cena: 1 202,25 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik do badań niemowląt z szafką

Stolik do badań niemowląt z szafką

Producent: JUVENTAS
Cena: 1 509,90 zł
szt.
zobacz więcej

Stoliki do badań niemowląt

Stoliki do badania niemowląt to specjalne meble, które służą do wykonywania badań oraz zabiegów medycznych na niemowlętach. Są one niezbędne w każdej placówce medycznej, w której opieka nad noworodkami i niemowlętami jest jednym z priorytetów. W zależności od potrzeb i wymagań użytkowników, stoliki do badania niemowląt różnią się konstrukcją, rozmiarami oraz wyposażeniem.

Konstrukcja stolików do badania niemowląt

Stoliki do badania niemowląt zwykle wykonane są z metalu lub tworzyw sztucznych. Ich konstrukcja jest stabilna, a ich wymiary dostosowane są do potrzeb najmłodszych pacjentów. Stoliki wyposażone są w specjalne zabezpieczenia, które zapobiegają przesuwaniu się niemowląt, a także w dodatkowe elementy, takie jak kółka, dzięki którym łatwo można przemieszczać stolik z jednego miejsca do drugiego.

Rozmiary stolików do badania niemowląt

Rozmiary stolików do badania niemowląt są zwykle mniejsze niż standardowe stoliki medyczne. Wysokość stolików jest dostosowana do potrzeb danej placówki, a blaty są na tyle duże, aby pomieścić niemowlę i niezbędne przyrządy medyczne. W zależności od modelu, stoliki do badania niemowląt mogą być stałe lub mobilne, co ułatwia pracę lekarzom i pielęgniarkom.

Wyposażenie stolików do badania niemowląt

Stoliki do badania niemowląt mogą być wyposażone w różne elementy, w zależności od potrzeb użytkowników. W standardowym wyposażeniu stolika do badania niemowląt znajdują się m.in. taśmy bezpieczeństwa, półki na przybory medyczne, łóżeczko z miękkim materacem oraz wygodne siedzisko dla opiekuna. W niektórych modelach stolików znajdują się także dodatkowe elementy, takie jak: uchwyty do podawania leków, regulowane zagłówki oraz rampy.

Stoliki do badania niemowląt - zastosowanie

Stoliki do badania niemowląt są niezbędne w każdej placówce medycznej, w której opieka nad niemowlętami jest jednym z priorytetów. Wykorzystuje się je m.in. podczas rutynowych badań niemowląt, pobierania próbek krwi, badania słuchu oraz przeprowadzania szczepień. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium