Producenci

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć termometr bezdotykowy, termometr elektroniczny, termometr bezdotykowy do skroni czy do ucha, termometr na podczerwieńi całą szeroką gamę tej kategorii jaką jest niewątpliwie termometr bezdotykowy. Tego typu urządzenie jest dzisiaj niezastąpione i konieczne właściwie w każdej prywatnej domowej apteczce. Warte uwagi są tutaj termometry tzw. nowej generacji. Ich atutem jest pomiar temperatury w tempie błyskawicznym i bardzo precyzyjnym. Takie zalety są najczęściej doceniane przez rodziców niemowląti w ogóle małych dzieci– tutaj błyskawiczny i prawidłowy pomiar ma dla życia i zdrowia dzieci kluczowe znaczenie.

Termometry lekarskie to jedno z urządzeń, które zna chyba każdy. Służą do pomiaru temperatury na podstawie zmiany właściwości termicznej ciała pod wpływem temperatury. Jak wiadomo, prawidłowa temperatura ciała u człowieka to 36,6°C.  

Profesjonalne termometry medyczne – gwarancja dokładnego pomiaru 

Warto mieć świadomość, że wartość temperatury zdrowego człowieka będzie wahać się w zależności od czynności, jakie wykonujemy w danej chwili. Temperatura może wzmacniać również po każdym ćwiczeniu fizycznym. Termometr medyczny służy do pomiaru dowolnej temperatury w określonym zakresie lub wskazywać jedynie wybrane wskaźniki. Co ważne, we wnętrzu ciała dokładność informacji będzie różnić się od temperatury na jego powierzchni. Pomiar temperatury wnętrza ciała dokonuje się jego wnętrzu, umieszczając termometr lekarski w jamie ciała, dzięki czemu możliwe jest określenie pomiaru.  

Dokładny termometr lekarski przydaje się nie tylko w gabinetach medycznych, ale także w domu. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia sprawne i precyzyjne przeprowadzanie pomiaru i sprawdzenie, czy w naszym organizmie nie zachodzą żadne niepokojące zmiany. Profesjonalne urządzenia lekarskie stosowane są przez lekarzy i personel medyczny w szpitalach i przychodniach, jednak dzięki szerokiej dostępności termometrów, każdy pacjent może samodzielnie dokonać pomiaru w domu. Posiadanie termometru jest szczególnie ważne, gdy w domu znajdują się małe dzieci lub osoby starsze. W tych przypadkach wahania temperatury ciała mogą bowiem występować bardzo często.  

Termometry bezdotykowe – komfortowy i precyzyjny pomiar temperatury ciała 

Termometr bezdotykowy na podczerwień zajmuje wysokie miejsce w rankingach termometrów lekarskich. Sprzęt tego typu umożliwia bardzo dokładny i niezwykle szybki pomiar temperatury ciała. Termometry bezdotykowe to jednak także urządzenia wielofunkcyjne, ponieważ służą również do pomiaru temperatury otoczenia lub płynów. Urządzenia są również bardzo wygodną opcją. Dzięki nim możesz dokonać pomiaru temperatury w nocy, podczas snu pacjenta, bez konieczności budzenia go. Jest to ważne szczególnie w przypadku małych dzieci.  

Pomiar z wykorzystaniem termometru na podczerwień da precyzyjny wynik, tylko wtedy, gdy będziemy ściśle stosować się do instrukcji. Pomiar zazwyczaj wykonuje się z odległości 5 centymetrów od czoła.  

Jaki termometr dla dziecka? 

W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt wielofunkcyjny. Oferujemy również termometry, idealne podczas wykonywania pomiarów temperatury u niemowlaków. Najlepiej wybierać wspomniane wcześniej, termometry bezdotykowe, które od razu pokazują odpowiedni wynik.  

Hurtownia medyczna Medwil oferuje jedynie najwyższej jakości sprzęt i akcesoria medyczne. Znajdziesz tu zarówno produkty do użytku profesjonalnego, jak i te, których z powodzeniem możesz używać w domu. Postaw na funkcjonalność! Sprawdź nasz asortyment i zamów już dziś! 

 

Termometry

Termometr bezdotykowy Omron Gentle Temp 720

Termometr bezdotykowy Omron Gentle Temp 720

Producent: OMRON
Cena: 159,00 zł 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • Promocja
  • Promocja
Beurer FT 90 termometr bezdotykowy na podczerwień

Beurer FT 90 termometr bezdotykowy na podczerwień

Producent: BEURER
Cena: 149,00 zł 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • Promocja
Termometr bezdotykowy TMB-COMPACT

Termometr bezdotykowy TMB-COMPACT

Producent: Tech-med
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
TERMOMETR BEZDOTYKOWY TM-F03BB

TERMOMETR BEZDOTYKOWY TM-F03BB

Producent: Tech-med
Cena: 111,99 zł
szt.
zobacz więcej
Termometr bezdotykowy TM-F05 PRO

Termometr bezdotykowy TM-F05 PRO

Producent: Tech-med
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Termometr bezdotykowy Braun NTF 3000

Termometr bezdotykowy Braun NTF 3000

Producent: Braun
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium