• Kategorie
  • Videootoskop Dino-Lite (LED, USB)

Otoskop Dino-Lite (LED, USB) cyfrowy wziernik uszny. Kompaktowy i bezpieczny dostępny w trzech modelach

Model
1099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Videootoskop Dino-Lite (LED, USB)

Videootoskop Dino-Lite (LED, USB) jest zaprojektowany w sposób kompaktowy i bezpieczny w celu wizualnego badania błony bębenkowej oraz ucha zewnętrznego. Świetny jeżeli chodzi o stawianie diagnozy kłopotów usznych czyli mianowicie: zapchanie poprzez woskowinę, obecność płynu poza bębenkiem usznym, stan zapalny. Dzięki wbudowanym diodom LED i regulacji powiększenia od 20 do 90 razy oczywiście w zależności od modelu możliwe są doskonałe diagnozy podparte znakomitymi zdjęciami.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Videootoskop MEDL3E posiadający rozdzielczość VGA. Przeznaczony do użytku domowego. W celu zapewnienia odpowiedniej higieny wzierniki są odłączane i można jest wysterylizować.
  • Videootoskop MEDL4E pracą z tym sprzętem powinni zajmować się profesjonaliści. Rozdzielczość do 1,3 mega pikseli. Wziernik jest wymienny a jego wymiary to:3,4 i 5mm.
  • Videootoskop MEDL4EP Pneumatic jest to najwyższy model o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Podczas używania tego typu videootoskopu, lekarze korzystają z dodatkowej funkcji, polegającej na wpuszczeniu powietrza do usznego kanału co pozwala na sprawdzenie ruchliwości bębenka usznego. Dzięki takiej opcji można zdiagnozować zapalenie ucha środkowego. Model ten posiada również wzierniki wymienne, które posiadają wymiary 2,5 i 4mm. 

Specyfikacja techniczna:

Parametry

   MEDL3E

   MEDL4E

   MEDL4EP

Powiększenie

   20-30X

   55-90X

   55-90X

Rozdzielczość

   VGA

   (640X480)

   1,3 megapikseli

   (1280x1024)

   1,3 megapikseli

   (1280x1024)

Ilość diod LED

   4

   6

   6

USB

   2.0

   2.0

   2.0

Polaryzacja

   NIE

   NIE

   NIE

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia