Sprzęt medyczny najwyższej jakości

Darmowa dostawa od 350 zł

Ekspresowa wysyłka

Infolinia: + 48 17 770 71 81

Pn-Pt 9:00-16:00
0

0,00 zł

Wysokiej jakości otoskop weterynaryjny umożliwia skuteczne wykonanie badania i postawienie właściwej diagnozy. Wziernik weterynaryjny to również podstawa terapii w postaci zastosowania odpowiednich lekarstw lub też wykonania odpowiedniego zabiegu. Medwil to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko klasyczne otoskopy, ale również otoskopy weterynaryjne różnego rodzaju.  

Otoskop weterynaryjny - niezbędne urządzenie w każdym gabinecie 

Sklep internetowy Medwil to gwarancja najwyższej jakości i szerokiego asortymentu. Urządzenia i akcesoria medyczne, dostępne w naszej ofercie to synonim dokładności i nowoczesności.  

 

Otoskopy weterynaryjne zapewniają szeroki kąt widzenia w czasie wziernikowania, co ułatwia przebieg badania i ogranicza konieczność przemieszczania wziernika otoskopu w kanale słuchowym.  

 

Otoskopy, dostępne w ofercie sklepu Medwil wyposażone są w oświetlenie LED, które jest jaśniejsze w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia ksenowo-halogenowego. Dzięki temu obraz wnętrza ucha widziany przez lekarza, przeprowadzającego badanie jest w rzeczywistej, naturalnej kolorystyce. Możliwe jest wówczas wykluczenie błędnej interpretacji uzyskanego obrazu w czasie badania.  

Niezbędne dla lekarzy weterynarii  

Otoskopy posiadają akumulatorową rękojeść oraz dołączoną do zestawu ładowarkę. Ponadto w ofercie sklepu Medwil znaleźć można również sprzedawane oddzielnie ładowarki akumulatorowe, wzierniki czy kleszcze do wyciągania z ucha ciał obcych.  

 

Dostępny w naszej ofercie sprzęt weterynaryjny to obowiązkowe wyposażenie gabinetów weterynaryjnych. Co niezwykle istotne - są to urządzenia niezwykle poręczne, które z łatwością możemy utrzymać w czystości i dostępne w różnych rozmiarach. Oferujemy również modele kieszeniowe.  

 

Poza tradycyjnymi otoskopami w naszej ofercie znaleźć można także nowoczesne videootoskopy, które umożliwiają łączenie się z komputerem za pomocą kabla lub bezprzewodowo. W tym przypadku obraz badania oglądany jest na monitorze lub ekranie zewnętrznym w czasie rzeczywistym. Otoskopy tego typu umożliwiają także nagrywanie wideo lub wykonywanie zdjęć. Tego typu nowoczesne otoskopy ułatwiają śledzenie postępów w przeprowadzanej terapii i możliwość porównania efektów leczenia na kolejnych wizytach kontrolnych.   

 

Korzyści z używania wziernika we współczesnej diagnostyce weterynarii  

Badanie przy wykorzystaniu nowoczesnych metod wziernikowania niesie za sobą wiele korzyści, taki jak np. Bezbłędne wykrycie w przewodzie słuchowym zagnieżdżonych ciał obcych, występowanie stanów zapalnych lub zakażenie, a także ryzyka rozwoju różnego rodzaju zakażeń.  

Zakupy w sklepie Medwil to gwarancja najwyższej jakości każdego z urządzeń, dostępnego w niezwykle konkurencyjnych cenach. Warto również zaznaczyć, że wzierniki i otoskopy weterynaryjne cieszą się jedynie pozytywnymi opiniami klientów, którzy zaufali naszym produktom.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium