Sprzęt medyczny najwyższej jakości

Darmowa dostawa od 350 zł

Ekspresowa wysyłka

0

0,00 zł

Blog kategorie

5 modeli wag medycznych jakie możesz potrzebować do gabinetu lekarskiego

5 modeli wag medycznych jakie możesz potrzebować do gabinetu lekarskiego

Waga medyczna z legalizacją to waga zaprojektowane specjalnie do ważenia pacjentów w warunkach klinicznych. Zazwyczaj waga medyczna z legalizacją charakteryzuje się trwalszą konstrukcją, większym stopniem dokładności i większym udźwigiem niż wagi podłogowe mieszkalne. Wszystko to, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb pacjentów i umożliwić długotrwałe użytkowanie, które sprosta ciężkim wymaganiom dużego ruchu w placówce opieki zdrowotnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1Waga Medyczna z legalizacją osobowa kolumnowa MS4971 Charder z BMI i BSA

 

Waga medyczna z legalizacją kolumnowa lekarska klasy III ze wzrostomierzem – obciążenie maksymalne 300 kg z pomiarem BMI i BSA oraz transmisją odczytu parametrów do komputera.

Legalizowana waga kolumnowa do mierzenia wagi pacjentów, trwała i metalowa z zamkniętą konstrukcją. Sprzęt medyczny zaprojektowany z materiałów o wysokiej jakości z możliwością pracy w środowisku podwyższonego promieniowania elektromagnetycznego.

 

 2. Elektroniczna waga medyczna niemowlęca Charder MS 2400

Elektroniczna waga klasy IIII przeznaczona do ważenia niemowląt w gabinetach lekarskich i placówkach służby zdrowia. Dzięki niewielkiej wadze oraz wbudowanemu uchwytowi świetnie się sprawdza podczas wizyt domowych. Duży wyświetlacz LCD umożliwia szybki i łatwy odczyt wyniku. Platforma wagi wykonana z wysokiej jakości tworzywa "ciepłego w dotyku" jest łatwa do czyszczenia.

 

 3. Elektroniczna waga medyczna niemowlęca ręczna Charder MS 4400

Elektroniczna waga medyczna z legalizacją niemowlęca ręczna dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się na wizytach domowych.

 

 4. Medyczna waga elektroniczna podłogowa - Charder MS 6110

Elektroniczna waga osobowa klasy III przeznaczona do ważenia pacjentów w gabinetach lekarskich i placówkach służby zdrowia. Waga wyposażona jest w poziomice i regulowane nóżki, co pozwala na jej precyzyjne ustawienie. Duży wyświetlacz LCD posiada funkcję obustronnego odczytu wyników. Bezprzewodowa transmisja danych pozwala na przesłanie wyników pomiaru do opcjonalnej drukarki, co znacznie ułatwia pracę.

 5. Elektroniczna waga krzesełkowa Charder MS 5410

Elektroniczna waga medyczna z legalizacją do ważenia w pozycji siedzącej, przeznaczona do użytku w służbie zdrowia, zalegalizowana do celów medycznych wg klasy III.

Wygodny transport po placówce dzięki stabilnym rączkom i 4 podgumowanym, łożyskowanym, łatwo obracającym się kółkom; Waga posiada 2 kółka z hamulcami; składane podłokietniki; podświetlany wyświetlacz LCD. Siedzisko wykonane jest z wytrzymałego plastiku, który można dezynfekować.

Pewna pozycja siedząca dzięki hamulcom kółek oraz odchylanym podłokietnikom i podnóżkom.

Waga medyczna krzesełkowa Charder MS5410 spełnia wymagania Dyrektywy 90/384/EWG o wagach nieautomatycznych podstawowe wymagania normy europejskiej DIN EN 45501 dyrektywy 93/42/EWG o wyrobach medycznych.

 

 

Często zadawane pytania dotyczące kategorii wagi medyczne:

 

Czy to normalne, że waga zmienia się z dnia na dzień?

Tak, niewielkie zmiany kilku kilogramów są całkiem normalne z dnia na dzień, a nawet między różnymi porami tego samego dnia.

 

Skąd mam wiedzieć, czy moja waga jest dokładna?

Ponownie wyzeruj wagę, a następnie przetestuj ją ponownie, aby upewnić się, że odczytuje dokładnie. Jeśli nadal podejrzewasz, że Twoja waga może być niedokładna, możesz zważyć znajomy przedmiot oznaczony jego wagą, np. hantle lub nieotwarta torebka mąki lub cukru dobrze się do tego nadaje.

 

Czy mogę przenieść wagę bez resetowania?

Nie, jeśli przesuniesz wagę, musisz zresetować wagę z powrotem do zera.

 

Czy mogę używać wagi na wykładzinie dywanowej?

Tak, na wykładzinie można używać wagi, ale może to mieć wpływ na odczyt. Twarda, gładka powierzchnia jest idealna, aby zapewnić maksymalną dokładność.

 

Co oznacza LO w skali cyfrowej?

L0 wskazuje, że potrzebna jest nowa bateria. Po prostu znajdź komorę baterii na wadze, aby zobaczyć, jakiego rodzaju baterii potrzebujesz, a następnie wymień ją na nową.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium