Opcje przeglądania
Producenci

Elektrostymulator mięśni należy do sektora urządzeń rehabilitacyjnych. W przypadku różnego rodzaju urazów i problemów z poszczególnymi grupami mięśni jest on stosowany do budowy mięśni. Metoda ta polega na tym, że do skóry nad mięśniem przyklejane są specjalne elektrody. Mięsień jest stymulowany przez impulsy elektryczne. Mięśnie kurczą się, a impuls prowadzi do skurczu mięśnia. W medycynie, elektroskop uznawany jest za niezwykle przydatne urządzenie. Wiele osób zastanawia się za pewne, czy elektroskop może być wykorzystywany przez sportowców do budowania masy mięśniowej? Tak. Urządzenie tego typu może skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić naszą sylwetkę. Elektroskop jest również niezwykle przydatny w obszarze rehabilitacji. Pacjenci musza jednak pamiętać, aby tego typu urządzeń nie stosować w przypadku posiadania rozrusznika serca czy występowania u chorego padaczki. Budowa mięśni za pomocą elektrostymulacji to sprawdzone działanie w przypadku stosowania elektroterapii.  

Profesjonalny elektrostymulator mięśni - gwarancja najwyższej jakości 

Terapia prądowa tego typu znajduje coraz więcej zwolenników. Daje widoczne efekty. Jest ona szczególnie przydatna w przypadku osób, które chcą stymulować i budować tkankę mięśniową, ale napotykają przy tym problemy zdrowotne, związane z przeciążeniem kończyn.  

Występuje kilka rodzajów elektrostymulacji mięśni. Elektrostymulacja dotyczy przede wszystkim stymulacji nerwów ruchowych. Warto mieć świadomość, że nasza aktywność fizyczna i praca mięśni, jaka jest wykonywana przez nasz organizm pochodzi od naszej “woli’’, wrażonej za pomocą instrukcji wydawanych przez nasz mózg. Mózg wysyła sygnały poprzez układ nerwowy, który pod postacią instrukcji jest przekazywany do włókien nerwowych w mięśniu. Nasz ruch odbywa się dzięki pracy naszych mięśni. Te z kolei podlegają sterowaniu na skutek impulsów elektrycznych, wysyłanych z naszego mózgu.  

Impulsy wytwarza się za pomocą elektrostymulatora i przekazuje się za pomocą elektrod do nerwów. Elektrostymulator, za pomocą wymuszonych skurczy mięśni sprawia, że pracują one, spalając energię. Podobnie jak impulsy elektryczne, pochodzące z naszego mózgu w postaci zakodowanych rozkazów, działają instrukcje, wytwarzane przez elektrostymulator, które z kolei przekazywane są do stymulowanej grupy mięśniowej.  

W asortymencie naszego sklepu znajdują się urządzenia takich firm, jak Beurer czy Omron. Gwarantujemy najwyższej klasy sprzęt, idealny zarówno do użytku domowego, jak również profesjonalnego. 

Elektrostymulator mięśni - urządzenie, idealne zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego

Medwil – sklep medyczny online oferuje elektrostymulatory mięśni różnego rodzaju – znajdziesz tu elektrostymulatory sportowe, elektrostymulatory mięśni i nerwów, elektrody do elektrostymulatora oraz elektrostymulator mięśni brzucha. Medwil to sklep dla lekarza i pacjenta. Miłośnicy sportu i zdrowego trybu życia również znajdą coś dla siebie w naszym sklepie. Oferowane przez nas artykuły medyczne to zawsze urządzenia najwyższej jakości. Cenimy sobie opinię naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.  

 

Elektrostymulatory mięśni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium