Opcje przeglądania
Producenci

Podkłady medyczne znajdą zastosowanie w szpitalach i innych placówkach ochrony zdrowia. Ich podstawową funkcją jest ochrona i dbałość o stan łóżek, foteli oraz kozetek w placówkach medycznych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości podkłady medyczne, wykonane z wielu warstw tkaniny. Dzięki temu z powodzeniem można nakładać je na łóżka, fotele oraz materace.  

 

Podkłady jednorazowe są wygodniejsze niż wielorazowe. Po użyciu można je wyrzucić, więc nie wymagają prania. Jednorazowe podkłady medyczne często zawierają właściwości antyzapachowe, które redukują nieprzyjemne zapachy. Technologie szybkoschnące są również bardzo praktyczne i zapobiegają wysypkom skórnym.  

Podkłady medyczne na łóżko - niezbędne w szpitalach, gabinetach lekarskich i przychodniach 

Jednorazowe maty na łóżko mogą być używane do ochrony pościeli, materaca, podłogi, a nawet mebli przed zabrudzeniem, zamoczeniem lub uszkodzeniem. Pościel i materace mogą zostać poplamione lub zniszczone nieodwracalnie przez płyny ustrojowe, ale na szczęście można uniknąć takiej sytuacji, kładąc na łóżku jednorazową podkładkę.  

 

Przykrywając prześcieradło lub jakąkolwiek inną powierzchnię jednorazowym podkładem, upewnij się, że strona chłonna jest skierowana do góry, a strona wodoodporna do dołu. Aby uzyskać jak największą ochronę przed przeciekaniem, zaleca się stosowanie kilku produktów jednocześnie.  

Podkłady medyczne foliowane – wygodne i bezpieczne rozwiązanie 

Podkłady medyczne w rolce będą pomocnym dodatkiem do Twojego sprzętu opieki z ich wytrzymałej mieszanki materiałów. Mają one miękką, pikowaną konstrukcję, która zapewnia optymalny komfort dla użytkowników. Te wodoodporne podkłady na łóżko mają duży rozmiar i występując w uniwersalnym kolorze, który będzie pasował do różnych pościeli. Te medyczne podkładki na łóżko posiadają szczotkowaną nylonową warstwę wierzchnią, która skutecznie utrzyma wilgoć z dala od użytkowników. Ma wodoodporną warstwę spodnią, która łatwo wychwyci wszelkie wycieki.  

Podkład medyczny – postaw na wysoką ochronę 

Chłonność 

Jednorazowe podkłady medyczne różnią się pod względem chłonności (ilości płynu, który podkład może zatrzymać). Istnieją właściwie cztery standardowe poziomy chłonności, na które można podzielić większość jednorazowych podpasek.  

Im bardziej chłonna jest podpaska, tym więcej płynu może zatrzymać. Wybierając jednorazowe podpaski, sprawdź stopień chłonności produktu i upewnij się, że jest to poziom, którego potrzebujesz.  

 

Weź pod uwagę, że chociaż wyżej wymienione poziomy chłonności są standardowymi ilościami, produkty różnych marek nie zawsze będą miały dokładnie taki sam poziom chłonności, nawet jeśli oficjalnie są na tym samym poziomie.  

Materiał 

Jest to element, który określa komfort, oddychalność i zdolność absorpcji podkładu medycznego.  Niektóre tkaniny tylnego prześcieradła są przepuszczalne dla powietrza. Warto zwrócić uwagę na tę kwestię.  

Sklep internetowy Medwil to nie tylko sprzęt medyczny, ale również akcesoria, niezbędne w każdym gabinecie i szpitalu. Wybierz najwyższą jakość i zamów już dziś.  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium