Opcje przeglądania
Producenci

Nawilżacze powietrza to coraz bardziej popularny sprzęt. Wyróżniamy nawilżacze parowe, ultradźwiękowe i ewaporacyjne. Wszystkie mają jednak jeden wspólny cel – poprawa jakości powietrza.  

Nawilżacze ewaporacyjne – charakterystyka, sposób użycia 

Niezwykle istotne jest regularne nawilżanie powietrza w mieszkaniu. Powietrze o właściwym stopniu wilgotności pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, wygląd i stan skóry, a także poprawia jakość snu. Rano, po przebudzeniu odczuwasz suchość w gardle? A może dokucza Ci dyskomfort podczas ruchów gałek ocznych? Tego typu dolegliwości mogą sugerować, że powietrze w Twoich pomieszczeniach jest za suche. By dostosować odpowiednią wilgotność wewnątrz mieszkania oraz utrzymać ją, warto zakupić nawilżacz ewaporacyjny.  

Nawilżacz ewaporacyjny to idealne rozwiązanie zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń. Dzięki swoim rozbudowanym funkcjom idealnie rozprowadza nawodnione powietrze po całej powierzchni mieszkania, automatycznie dopasowując poziom nawilżenia. Nawilżacze ewaporacyjne wyposażone są w opcję manualnego sterowania poziomem wilgotności, dzięki czemu jego działanie możesz dopasować do indywidualnych potrzeb. Ewaporacyjne nawilżacze powietrza są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Aby go włączyć, wystarczy naciśnięcie jednego guzika, a urządzenie wyłączy się, gdy w zbiorniku skończy się woda.  

Czy warto zdecydować się na nawilżacz ewaporacyjny?  

Nawilżone powietrze ma ogromny wpływ na komfort oddychania w pomieszczeniach. Zadaniem ewaporacyjnego nawilżacza powietrza jest rozprowadzanie mikroskopijnych cząsteczek wody, które nie będą osiadać na meblach czy sprzętach. Ewaporacyjne nawilżacze powietrza są niezwykle ciche, dzięki czemu urządzenia mogą pracować również w nocy, nie przeszkadzając w spokojnym odpoczynku. Nawilżacze ewaporacyjne nie potrzebują dużej ilości energii, co sprawia, że są one niezwykle ekonomiczne.  

Nawilżacze ewaporacyjne to jedne z najbezpieczniejszych i najzdrowszych sprzętów, używanych do nawilżania powietrza. Ich działanie opiera się na naturalnym odparowywaniu wody wkładu nawilżającego. Woda, która znajduje się w zbiorniku jest zaciągana przez ten wkład, natomiast wentylator zamontowany w urządzeniu przetacza powietrze przez wilgotne elementy, co finalnie prowadzi do odparowywania wody. Ze względu na dość prostą i przejrzystą konstrukcję, sprzęt ten nie posiada skomplikowanej techniki sterującej. Skomplikowane systemy technologiczne są tu zbędne, ponieważ nawilżacze ewaporacyjne z natury nie nawilżają powietrza powyżej 60%, ponieważ w wilgotnej przestrzeni wyparowanie cząsteczek wody staje się trudniejsze. 

Medwil - profesjonalny sprzęt w najlepszym wydaniu

Sklep internetowy Medwil oferuje urządzenia, które pomogą zadbać o właściwy poziom nawilżenia powietrza i na bieżąco go kontrolować. Znajdziesz tu urządzenia znanych marek, takich jak Philips, Venta czy Stadle. Ceny naszych produktów są niezwykle konkurencyjne, co dodatkowo zachęca do zakupów. Niskie ceny, najwyższa jakość obsługi i różnorodność produktów sprawiają, że zakupy internetowe w naszym sklepie to czysta przyjemność. Zamów już dziś i ciesz się czystym powietrzem o właściwym stopniu nawilżenia w Twoich wnętrzach! 

Nawilżacze powietrza ewaporacyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium