Opcje przeglądania
Producenci

Narodziny dziecka to dla każdej świeżo upieczonej mamy szczególny moment. Życie kobiety zmienia się wówczas całkowicie. W tym niezwykle ekscytującym, ale również niejednokrotnie trudnym momencie życia warto skorzystać z profesjonalnych urządzeń, które ułatwią codzienne czynności. Jedną z najważniejszych obowiązków młodej mamy jest karmienie piersią. To wyjątkowy moment, zarówno dla malucha, jak i dla mamy. Dziecko karmione piersią ma dostęp do najbardziej naturalnych i najbardziej wartościowych składników odżywczych, które wpływają na jego prawidłowy wzrost i rozwój. Może jednak okazać się, że szczególnie w przypadku młodych kobiet, które zostają mamami po raz pierwszy pojawią się pewnego rodzaju problemy z karmieniem. Najczęstsze problemy laktacyjne to: niedobór pokarmu lub jego nadmiar oraz trudności malucha w ssaniu. Wszystkie te problemy można zniwelować i pomóc sobie. Jak? Niezwykle pomocny staje się wówczas dobry laktator elektryczny.  

Jak działa laktator elektryczny? 

Laktator elektryczny to niezwykle wygodne i funkcjonalne urządzenie, którego zadaniem jest zaspokajanie potrzeb kobiet karmiących piersią. Dobry laktator elektryczny umożliwia odciąganie pokarmu za pomocą specjalnej nasadki. Działanie urządzenia przypomina naturalny, złożony z dwóch faz rytm ssania dziecka – etap stymulacji pokarmu oraz etap głębokiego ssania.  

Korzystanie z urządzenia jest w pełni komfortowe dla kobiety. Laktator blokuje również zwrotny przepływ mleka. Często w laktatorach znajdziemy również dodatkowe funkcje nasadki, jak delikatny masaż stymulujący gruczoły do bardziej efektywnej pracy. Różne stopnie ssania umożliwiają dostosowanie ciśnienia ssania oraz jego siły do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się również laktatory podwójne, które pozwalają na odciąganie pokarmu z dwóch piersi jednocześnie.  

Jaki laktator wybrać? 

Laktatory, dostępne w naszej ofercie występują w dwóch wersjach. Znajdziesz u nas zarówno laktatory ręczne, jak i te elektryczne. Cichy laktator elektryczny Medela Swing czy Philips Avent? Dobierz rodzaj urządzenia do swoich potrzeb. Laktatory elektryczne to funkcjonalne i w pełni komfortowe urządzenia, które ułatwią opiekę młodym mamom, u których mogą występować problemy w karmieniu malucha. Laktator elektryczny dzięki swoim funkcjom umożliwia bezpieczne odprowadzanie pokarmu z piersi.  

W naszej ofercie znajdziesz laktatory elektryczne, które umożliwiają bezpieczne i w pełni bezbolesne odciąganie pokarmu z jednej lub obu piersi jednocześnie. Niektóre z dostępnych w sklepie internetowym Medwil laktatorów posiadają również wbudowany ekran LCD, na którym znajdziemy informacje o ilości pobranego przez urządzenie mleka.  

Medwil - profesjonalne produkty w najniższej cenie

W naszej ofercie znajdziesz jedynie najlepszej jakości urządzenia w niezwykle konkurencyjnych cenach. To, co jest naszym dodatkowym atutem to miła obsługa. Masz wątpliwości co do wyboru konkretnego produktu? Nie wiesz, na który model się zdecydować? Martwisz się dostawą? Z każdym pytaniem możesz zwrócić się do nas – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe. 

Sklep internetowy Medwil w swojej ofercie posiada produkty skierowane również do młodych mam. Odciągacz pokarmu elektryczny to urządzenie, które idealnie sprawdzi się przy małym dziecku.  

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium