Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które coraz częściej pojawiają się w naszych domach, by dbać o jakość powietrza i samopoczucie osób, które korzystają z danych pomieszczeń. Do prawidłowego działania każdy oczyszcza potrzebuje zastosowania odpowiedniego filtra. Jaki filtr wybrać, by osiągnąć najlepsze efekty oczyszczania powietrza?  

Jaki rodzaj filtru wybrać? 

W nawilżaczach powietrza i oczyszczaczach stosuje się różnego rodzaju filtry – fotokatalityczne, węglowe, wodne czy elektrostatyczne. Filtry węglowe usuwają z powietrza lotne związki organiczne, ale również pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Często spotykane filtry wodne wymagają częstej wymiany wody, ponieważ to właśnie w środowisku wodnym gromadzą się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Dość często stosowane są również filtry elektrostatyczne, które wyłapują także alergeny. Z tego typu zanieczyszczeniami idealnie poradzi sobie również filtr fotokatalityczny, który swoje działanie opiera na utlenianiu zanieczyszczeń przy pomocy promieni UV. Coraz częściej spotykany jest również filtr HEPA, którego zadaniem jest zwalczanie bakterii, wirusów oraz zanieczyszczeń każdego typu.  

Filtr do oczyszczaczy powietrza – na co zwrócić uwagę? 

Wkład do nawilżacza powietrza to ważna kwestia, jeśli chcemy, by powietrze było oczyszczone w prawidłowy sposób. Filtry do oczyszczaczy powietrza dostępne w naszym sklepie z pewnością dopasujesz do rodzaju urządzenia. Filtry różnią się wieloma parametrami oraz sposobem działania. Pamiętajmy jednak, że całościowy koszt eksploatacji urządzenia zależy w dużej mierze od częstotliwości wymieniania filtrów. W niektórych urządzeniach możliwe jest połączenie walorów kilku filtrów, o różnej charakterystyce. By dopasować odpowiedni filtr do urządzenia, musisz najpierw zastanowić się, gdzie stanie nawilżacz powietrza. Warto zastanowić się, jak duże jest pomieszczenie, a także, jak duża ilość zanieczyszczeń się w nim znajduje. Oprócz oczyszczania, chcesz także nawilżyć powietrze? Warto wówczas zdecydować się na oczyszczacz z nawilżaczem.  

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju urządzenia. Aby zakupy były w pełni satysfakcjonujące, znajdziesz u nas również filtry, które dopasujesz bez problemu do Twojego urządzenia. 

Oferujemy: 

  • filtry do nawilżaczy Philips i Beurer, 
  • filtr do nawilżacza hb, 
  • filtr węglowy, 
  • filtr Hepa, 
  • zestaw filtrów. 

Sklep internetowy Medwil dba o swoich klientów. To dlatego nasza oferta jest niezwykle szeroka i różnorodna. Chcemy zaspokajać potrzeby naszych klientów, oferując im najwyższej jakości produkty, urządzenia i akcesoria. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, cenionymi w branży. Najwyższa jakość, konkurencyjne ceny i miła obsługa - to cechy, które przyświecają nam podczas tworzenia sklepu. Cenimy Wasze opinie, dlatego dostosowujemy nasz asortyment do Waszych wymagań! Nie czekaj, zamów już dziś i zadbaj o czyste powietrze w Twoim domu! 

Filtry do nawilżaczy powietrza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium