Opcje przeglądania
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Aparaty słychu w Medwil


Możesz usłyszeć  ponownie głośno i wyraźnie dzięki aparatom słuchu w sklepie Medwil.

Aparaty słuchu lub inaczej nazywane wzmacniacze słuchu  wspierają zdolność słyszenia ludzi. Wzmacniają dźwięki, a następnie przekazują je do ucha. Niezależnie od tego, czy jesteś w kinie, rozmawiasz z przyjaciółmi, czy spacerujesz po lesie – pomogą Ci ponownie słyszeć głośno i wyraźnie. Oferta aparatów słuchu jest szeroko co pozwala na wybrania odpowiedniego modelu pod względem funkcji oraz ceny. jeśli masz ubytek słuchu, brakuje Ci również niektórych pięknych i ważnych dźwięków życia: śmiechu wnuków,  kropli deszczu spadających miękko za oknem, dzwonka do drzwi, kierunkowskazów w samochodzie i minutnika w piekarniku z aparatem słuchowym możesz to zmienić. Kupno aparatu słuchowego to ważna inwestycja w jakość życia, karierę zawodową, relacje i ogólny stan zdrowia.  Nie odkładaj tego ważnego kroku w swojej jakości życia. Sprawdź naszą kategorię, aby znaleźć najlepszy aparat słuchowy dla siebie.

Najczęściej zadawane pytania:

 

W jaki sposób działa aparat słuchowy?
Aparaty słuchowe przekazują dźwięk przy pomocy systemu zaawansowanych trzech komponentów:

  1. Mikrofon - odbiera dźwięki z otoczenia i przetwarza je w sygnały elektryczne
  2. Zaawansowany wzmacniacz - wzmacnia sygnał elektryczny z mikrofonu
  3. Odbiornik / głośnik - zmienia wzmocniony sygnał elektryczny w dźwięk i dostarcza go do przewodu słuchowego

Cyfrowe aparaty słuchowe pozwalają na automatyczne dostosowanie się do różnych środowisk akustycznych.

 

Aparaty słuchowe z systemem Bluetooth jak to działa?
Dzięki funkcji Bluetooth aparaty słuchowe zapewniają bezprzewodowe połączenie się z wieloma urządzeniami. Możesz słuchać muzyki, odbierać połączenia telefoniczne i słuchać dźwięku z telewizora bezpośrednio w aparatach słuchowych.

Warto zwrócić uwagę iż recenzje aparatów słuchowych mogą być subiektywne, potrzeby i indywidualne predyspozycje są różne w zależności od osoby. Początkowo wnioskując z opinii może się wydawać, że aparat jest idealny dla nas.
Recenzje aparatów słuchowych mogą dać jedynie ogólne pojęcie o tym, czego możesz oczekiwać od urządzenia. Pacjenci najczęściej się zrażają do użytkowania aparatów z powodów czysto technicznych: dyskomfort noszenie, ból głowy spowodowany większą ilością bodźców słuchowych itp. Oceny danego aparatu słuchowego należy dokonać po około kliku tygodniach ciągłego użytkowania.

 

Kiedy jest odpowiedni czas na zakup aparatu słuchowego?
Ubytek słuchu nie rozwija się nagle. Jest to proces stopniowy, dlatego nie zawsze łatwo jest zauważyć jego pogorszenie. profesjonalne badanie słuchu może pomóc w rozpoznaniu problemu i zdiagnozowaniu jego zaawansowania. Wykonanie konsultacji u lekarza może pomóc w podjęciu decyzji, czy warto zaopatrzyć się w aparat słuchowy.

 

Jak długo trwa proces adaptacji do nowego aparatu słuchowego?
Przyzwyczajanie się do aparatu słuchowego może zająć trochę czasu. Jest to zależne od organizmu stopnia zaawansowania utraty słuchu. Długość okresu dopasowania się do aparatu, będzie się różnić u poszczególnych osób. Jednak jest zasada iż czym częściej będziemy nowy aparat słuchowy używać tym szybciej się do niego przyzwyczaimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium