• Kategorie
 • Żelazko do prasowania PHILIPS GC9405/80 z generatorem pary

Symbol: GC9405/80
999.00 971.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Żelazko do prasowania PHILIPS GC9405/80 z generatorem pary

Generator pary PerfectCare Aqua Pro to urządzenie wyjątkowo lekkie posiadające 2,5 litrowy zbiornik na wodę – doskonałe rozwiązanie jeżeli chodzi o prasowania długie a także prasowania w pionie. 

imageZbiornik na wodę duży 2,5 litra – długotrwałe prasowanie, dłuższy czas użytkowania

Zbiornik na wodę o zwiększonej pojemności niż standardowe żelazka i parownice bo 2,5 litra to wygodne dłuższe prasowania bo nawet przez około 3 godziny bez napełniania wodą. Dzięki temu, że zbiornik jest przezroczysty mamy cały czas wszystko pod kontrolą w zasięgu wzroku. Duży otwór do wlewu to wygoda podczas napełniania i to zarówno pod kranem, ale i przy pomocy butelki bądź zwykłego dzbanka.

imageSystem odkamieniania – wydajny i prosty

Systematyczne i regularne usuwanie kamienia to ochrona żelazka na najwyższym poziomie, pozwala nam na optymalną wydajność generowanej pary. Doskonale ulokowany system Easy De-Calc Plus to idealny sposób na pozbycie się kamienia a także przedłużenie okresu korzystania z urządzenia z generatorem pary. Żelazko o konieczności usunięcia kamienia przypomina poprzez sygnały zarówno świetlne jak i dźwiękowe. Po ostygnięciu żelazka wystarczy zaledwie wyjąć pokrętło funkcji Easy De-Calc, przelać brudną wodę z kamieniem do kubka i usunąć.

imageTryb ECO – oszczędność energii

Tryb ECO pozwala na zachowanie energii i efektywności prasowania na długi czas. Podczas eksploatowania na trybu ECO ilość wykorzystywania pary jest zmniejszona, jednakże w zupełności wystarczająca do wyprasowania wszystkich ubrań.

 

imagePrasowanie jedwab/jeans – bez konieczności zmiany ustawienia temperatury

Zaaplikowana technologia OptimalTemp sprawia, że nie musimy tracić czasu na ciągłe zmiany ustawień temperatury jak w przypadku standardowego rodzaju żelazka lub parownicy. Można prasować różne tkaniny zarówno dżins czy jedwab i to bez ryzyko zniszczenia ubrania, a to wszystko możliwe dzięki połączeniu ciągłej temperatury z silnym strumieniem pary.

imageSkuteczność zabezpieczenia na czas przenoszenia

Żelazko z generatorem pary posiada zabezpieczenie na czas przenoszenia. Można dokładnie zamocować żelazko do podstawy bez niepotrzebnego ryzyka ześlizgnięcia się bądź dotknięcia gorącej stopy żelazka. Jest to możliwość łatwego i bezpiecznego przenoszenia żelazka w miejsce przechowywania.

 

imageBezpieczne pozostawienie gorącej stopy żelazka na desce do prasowania

Innowacyjność w technologii OptimalTemp to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Zero ryzyka przypalenia tkanin, a także umożliwienie gorącego żelazka bezpośrednio na desce do prasowania – bez żadnych zniszczeń.

 

imageAutomatyczne wyłączanie gwarancją bezpieczeństwa i oszczędności energii

Żelazko z generatorem pary GC9405/80 po kilku minutach bezczynności jest automatycznie wyłączane. Oszczędność energii i komfort psychiczny pod względem bezpieczeństwa.

 

 

imageWydajne prasowanie – minimum natężenia hałasu

Pomimo wygenerowanej dużej mocy pary nie oznacza to zbyt głośnego prasowania. Można jednocześnie prasować oglądając telewizję czy słuchając muzyki bez odczuwania dyskomfortu. Generator pary posiada filtry pary, które wyciszają hałas oraz platformę pochłaniającą dźwięk – maksymalne ograniczenie odgłosów pomp w podstawie.

 

imageStopa żelazka PHILIPS GC9405/80 to najlepsze poślizgi oraz najwyższa odporność na zarysowania

T-ionic Glide to stopa żelazka najlepszego gatunku z firmy Philips. Prasowanie o wiele łatwiejsze i szybsze dzięki doskonałemu poślizgowi. Zaprojektowana ze stali szlachetnej – wyjątkowo twarda i bardziej wytrzymała niż aluminium ponadto zintegrowana warstwa tlenku tytanu, która tworzy zaawansowaną barierę przed zarysowaniami. Idealnie zaprojektowany kształt to otwory, które zapewniają jeszcze lepsze rozprowadzanie pary oraz szybsze usuwanie zagnieceń.

imageSilny strumień pary stanowi precyzyjne usuwanie zagnieceń

Możliwość superszybkiego prasowania dzięki nowatorskiej technologii. Silny, stabilny strumień pary pozwala wygładzić nawet najbardziej uporczywe nierówności i zagniecenia, ale również szybko i łatwo wyprasować nawet te najbardziej grube tkaniny. Można również skorzystać z dodatkowego mocno silnego uderzenia pary, które przydaje się w trakcie prasowania w pionie lub w przypadku najbardziej uporczywych zagnieceń.

imageWygoda podczas manewrowania oraz lekkość

Żelazko posiadające generator pary ma wyjątkowo lekką wagę – wygoda podczas manewrów. Swoboda podczas przesuwania po odzieży, szybkie i łatwe usuwanie najtrudniejszych zagnieceń i nie powoduje niepotrzebnego obciążenia nadgarstka. Powoduje, że prasowanie w pionie jest nie tylko proste, ale i bardzo skuteczne – usuwanie zagnieceń ubrań delikatnych, takich jak sukienki, bluzki jedwabne, marynarki, a nawet z trudnej do wyprasowania odzieży z plisami, guzikami, dekoracjami i tym podobne.

Technologia zaawansowana:

 • Do każdego rodzaju tkanin przeznaczonych do prasowania
 • Bez konieczności regulowania temperaturą
 • Brak ryzyka przypadkowego oparzenia
 • Technologia Silent Steam
 • Technologia OptimalTemp
 • Cykloniczna komora na parę
 • Inteligentny procesor regulacji temperatury.

Specyfikacja techniczna:

 • Pojemność zbiornika 2500 ml
 • Długość przewodu zasilającego 1,8 m
 • Automatyczne wyłączanie
 • Gotowość do użycia – wskaźnik świetlny
 • Przypomnienie o usunięciu kamienia poprzez wskaźnik
 • Wymiary 36,2 x 27 x 26,3 cm (S x W x D)
 • Waga żelazka i podstawy 4,2 kg
 • Gwarancja obejmuje okres 2 lat.
 • Przetestowałam to żelazko u nas w miejscu pracy już pierwszego dnia. Nadaje się do prasowania dużych powierzchni jak najbardziej. Posiada również wygodny uchwyt podczas użytkowania ręka się nie męczy. Polecam to żelazko sprawdza się.
  Regina 200ILO. (2019-06-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia