• Categories
  • Waga diagnostyczna szklana BEURER BG 13

The Symbol : BG13
99.00
opak Add to wishlist
Shipping within 1-2 dni
Delivery price The Lack Of

Waga diagnostyczna szklana BEURER BG 13

Waga BEURER BG 13 to urządzenie diagnostyczne posiadające szczotkowane elektrody ze stali nierdzewnej. Wyglądem bardzo estetyczna posiadająca wyraźne liczne odczyty. Do pomiaru wagowego, tłuszcz ciała, woda w organizmie, procent mięśni, BMI – wszystkie te wartości są w sposób wyraźny przedstawiane na cyfrowym wyświetlaczu LCD. Wysokość cyfr to 38 mm co umożliwia prosty i łatwy odczyt dla każdego.

10 pozycji pamięci użytkowników

W celu dokładnego określenia swoich wartości ciała należy je przechowywać jako dane użytkownika. Skala zawiera do 10 miejsc w pamięci dla wybranych użytkowników dzięki czemu można zapisać na urządzeniu w zasadzie całą rodzinę co czyni urządzenie bardzo praktycznym i funkcjonalnym. Można przywołać takie ustawienia jak wiek, płeć wzrost i tym podobne.

5 poziomów aktywności

Podczas dokonywanego pomiaru jest również brany pod uwagę poziom aktywności fizycznej badanego. Są to poziomy wahające się od „braku aktywności fizycznej” do „bardzo wysokiej aktywności fizycznej”.

Nowoczesny wygląd

Waga łazienkowa BEURER BG 13 to waga kształtem wyjątkowo płaska posiadająca elektrody ze szczotkowanej stali szlachetnej nierdzewnej, co dodatkowo przyciąga wzrok w naszej łazience.

Szkło typu – hartowane

Bieżnik wagi BG 13 składa się z wyjątkowo bezpiecznego szkła o rozmiarach 30 x 30 cm. Maksimum obciążenia to 150 kg. Jeżeli masa dopuszczalna maksymalna zostaje przekroczona automatycznie włącza się wskaźnik przeciążenia.

Specyfikacja techniczna:

  • Marka/Model BEURER BG 13
  • Wymiary 30 x 1,8 x 30 cm
  • Waga 1,80 kg
  • Gwarancja obejmuje okres 2 lat.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The