• Categories
 • Termometr owulacyjny dla kobiet (Femometer)

The Symbol : BF-10

Inteligentny termometr owulacyjny, który automatycznie synchronizuje odczyty z powiązaną aplikacją, monitoruje cykl, prognozuje dzień owulacji i wskazuje na ważne zmiany w organizmie kobiety.

Kolor
No goods
219.00 199.00
Enter your email
Shipping within 1-2 dni
Delivery price The Lack Of

 

Termometr owulacyjny dla kobiet (Femometer)

Inteligentny termometr owulacyjny, który automatycznie synchronizuje odczyty z powiązaną aplikacją, monitoruje cykl, prognozuje dzień owulacji i wskazuje na ważne zmiany fizyczne. Naturalna metoda planowania rodziny leżąca u podstaw naszych urządzeń ma dokładność 99,6%. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na Androida i iOS. Cztery zastosowania femometru to antykoncepcja, monitorowanie cyklu, zajście w ciążę i monitorowanie wczesnej ciąży. Femometer poprawia dokładność ręcznego wprowadzania tradycyjnych produktów i upraszcza złożoną kwestię oceny krzywych temperatury.

image

 

Femometer jest jednym z produktów Bongmi. Jako inteligentny podstawowy termometr Femometer może pomóc ci lepiej poznać Twój miesięczny cykl, aby być bezpiecznym i rozpoznać (planować) ciążę na wczesnym etapie.

 

imageWysoka precyzja (odchylenie 1/100)  zaprojektowany specjalnie do przewidywania owulacji. Elegancki design szminki zdobył nagrodę IF Design Award 2016. Zatwierdzone przez FDA i CE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imageInteligentny i intuicyjny

Wszystkie odczyty są automatycznie przesyłane do telefonu przez Bluetooth. Aplikacja tworzy krzywe temperatury i oblicza dzienne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Za każdym razem aplikacja poznaje je lepiej i może uzupełnić brakujące lub nieprawdopodobne wartości. Ręczne wprowadzanie błędów jest narażone na błędy.

 

 

 

 

 

 

imageWygodny w użytkowaniu

Termometr owulacyjny włącza się i wyłącza automatycznie po zdjęciu lub założeniu pokrywy. Nie wymaga ekranu ani przycisku. Nie musisz nawet otwierać oczu, aby zmierzyć temperaturę twojego ciała. Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS. Łatwe czyszczenie ciepłą wodą lub alkoholem.

 

 

 

 

 

 

imageIntuicyjna rozbudowana aplikacja

Rozpoznaj swoją owulację, dni płodne i regularne miesiączki łatwiej. Ze względu na krzywą temperatury wiesz już przed terminem, czy jesteś w ciąży, czy też rozpocznie się okres. Przeczytaj tylko, kiedy jest okres płodny (6 dni) i wykorzystaj go do zajścia w ciążę lub zapobiegania ciązy. Aplikacja wskazuje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym dniu. Na podstawie krzywej temperatury można dużo przeczytać, np. Ciążę, poronienie, dysfunkcję jajników lub brak hormonu ciałka żółtego. Po kilku miesiącach regularnych pomiarów, rozpoznają wzorce i lepiej poznają swoje ciało, aby następna płodna faza mogła być lepiej określona. Krzywe temperatury mogą również pomóc lekarzowi.

 

 

imageZapisz dane i wracaj do nich

Femometr może przechowywać do 300 odczytów, które można zsynchronizować z aplikacją w dowolnym momencie. Wszystkie dane są przechowywane jako kopie zapasowe w chmurze. Inteligentne algorytmy uczenia się dostosowują błędne dane i zastępują brakujące odczyty. Nie stanowi to problemu, jeśli zapomnisz pomiaru raz lub bezużytecznie. Oprócz podstawowej temperatury ciała, w analizie uwzględniono również inne cechy organizmu metody badawcze które można ująć jak np. ph.

 

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Nazwa produktu: Femometer
 • Model: BT-A41 / FT-101-BT
 • Odległość transmisji do 16 m
 • Odbiorca: Urządzenia Apple: iPhone 4s +, iPad 3+, iPad mini +, iPad Air, iPod touch 5+, Urządzenia z Androidem: 4,3+ Bluetooth 4.0
 • Pomiary 89,6 + 107,6 + (F)
 • Rozmiar: 108,7 mm x 22,2 mm x 16, 2 mm
 • Precyzja: ± O.09F (95.Of) * 0,18 + (Fran 89,6+ t095CF) & (Frun100.4 CFt0107.6F)
 • Bateria CR1632
 • Trwałość baterii:  3-6 miesięcy
 • Warunki pracy: Temperatura: 41 oF - 104 oF
 • Możliwość przełączenia w ustawieniach aplikacji na oC

 

 • Używam termometru przez 6 tygodni i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów, używam go do antykoncepcji i pokazuje mi dokładnie, kiedy ... A kiedy są dni płodne - rewelacja. Szybkie wygodne rozwiązanie.
  Anna z (2019-02-07)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Super praktyczny, mały i dokładny. Natychmiast połączony z aplikacją. Mój codzienny towarzysz po telefonie. Wcześniej miałam 3 takie drogie duże urządzenia ale były mało praktyczne. Ten pod każdym względem jest super.
  Kinga (2019-02-04)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Super termometr. Aplikacja pomocna wykonany z pożądnych materiałów. Opakowanie śliczne. Polecam
  Ala (2018-12-15)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rewelacja
  Zadowolona (2018-12-11)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rewelacja fajne sprytne urządzenie łatwe w obsłudzei do tego ta apka przyjazna. Polecam
  kinga (2018-11-08)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam
  Justyna (2018-10-03)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Urządzenie jest bardzo małe (11x2 cm) i można je łatwo zabrać ze sobą. Materiał jest bardzo dobrze wykonany, łatwy do czyszczenia, aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Można stworzyć profil zarówno dla antykoncepcji, jak i dla pragnienia posiadania dzieci , codzienne obserwacje są podzielone na różne kategorie. No jestem zachwycona polecam.
  Kinia (2018-09-18)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Super i bardzo intuicyjny termometr. Aplikacja łatwa w obsłudze. Mały poręczny i nie sprawia problemu podczas pomiaru.
  Daria (2018-09-12)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Nie ma się do czego przyczepić. Produkt dobrze zapakowany, funkcjonalny, aplikacja do tego, ładnie wygląda nawet bateria dodatkowo jest w zestawie. Polecam
  Kaska (2018-09-04)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Termometr ekstra wygląda, bardzo dokładny, aplikacja też bardzo przydatna. Polecam
  Daga (2018-08-03)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Bardzo dobry termometr. Chyba jedyny tak dokładny i rozbudowany dostępny na rynku. Pomiar jest dokładny i szybki. Wpisy są zapisywane, więc nie musisz codziennie synchronizować się z telefonem, co jest dla mnie bardzo wygodne. Obsługa w aplikacji jest intuicyjna i działa bardzo dobrze.
  Kinga S (2018-07-30)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Ok bardzo mi sie podoba i nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Ktos przemyślał tą aplikację do tego termmetru. Polecam
  Ilonka (2018-03-10)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Super szybko przyszedł dobrze zapakowany. Po tygodniu użytkowania stwierdzam że jest ekstra. dokładny a przy tym bardzo funkcjonalny z aplikacją którą można ściągnąć. POLECAM
  olka (2018-03-09)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The