• Kategorie
 • Termometr owulacyjny dla kobiet (Femometer)

Symbol: BF-10

Inteligentny termometr owulacyjny, który automatycznie synchronizuje odczyty z powiązaną aplikacją, monitoruje cykl, prognozuje dzień owulacji i wskazuje na ważne zmiany w organizmie kobiety.

229.00 199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 9
DPD (Przedpłata) 9
DPD (Pobranie) 16

 

Termometr owulacyjny dla kobiet (Femometer)

Inteligentny termometr owulacyjny, który automatycznie synchronizuje odczyty z powiązaną aplikacją, monitoruje cykl, prognozuje dzień owulacji i wskazuje na ważne zmiany fizyczne. Naturalna metoda planowania rodziny leżąca u podstaw naszych urządzeń ma dokładność 99,6%. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na Androida i iOS. Cztery zastosowania femometru to antykoncepcja, monitorowanie cyklu, zajście w ciążę i monitorowanie wczesnej ciąży. Femometer poprawia dokładność ręcznego wprowadzania tradycyjnych produktów i upraszcza złożoną kwestię oceny krzywych temperatury.

image

 

Femometer jest jednym z produktów Bongmi. Jako inteligentny podstawowy termometr Femometer może pomóc ci lepiej poznać Twój miesięczny cykl, aby być bezpiecznym i rozpoznać (planować) ciążę na wczesnym etapie.

 

imageWysoka precyzja (odchylenie 1/100)  zaprojektowany specjalnie do przewidywania owulacji. Elegancki design szminki zdobył nagrodę IF Design Award 2016. Zatwierdzone przez FDA i CE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imageInteligentny i intuicyjny

Wszystkie odczyty są automatycznie przesyłane do telefonu przez Bluetooth. Aplikacja tworzy krzywe temperatury i oblicza dzienne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Za każdym razem aplikacja poznaje je lepiej i może uzupełnić brakujące lub nieprawdopodobne wartości. Ręczne wprowadzanie błędów jest narażone na błędy.

 

 

 

 

 

 

imageWygodny w użytkowaniu

Termometr owulacyjny włącza się i wyłącza automatycznie po zdjęciu lub założeniu pokrywy. Nie wymaga ekranu ani przycisku. Nie musisz nawet otwierać oczu, aby zmierzyć temperaturę twojego ciała. Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS. Łatwe czyszczenie ciepłą wodą lub alkoholem.

 

 

 

 

 

 

imageIntuicyjna rozbudowana aplikacja

Rozpoznaj swoją owulację, dni płodne i regularne miesiączki łatwiej. Ze względu na krzywą temperatury wiesz już przed terminem, czy jesteś w ciąży, czy też rozpocznie się okres. Przeczytaj tylko, kiedy jest okres płodny (6 dni) i wykorzystaj go do zajścia w ciążę lub zapobiegania ciązy. Aplikacja wskazuje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym dniu. Na podstawie krzywej temperatury można dużo przeczytać, np. Ciążę, poronienie, dysfunkcję jajników lub brak hormonu ciałka żółtego. Po kilku miesiącach regularnych pomiarów, rozpoznają wzorce i lepiej poznają swoje ciało, aby następna płodna faza mogła być lepiej określona. Krzywe temperatury mogą również pomóc lekarzowi.

 

 

imageZapisz dane i wracaj do nich

Femometr może przechowywać do 300 odczytów, które można zsynchronizować z aplikacją w dowolnym momencie. Wszystkie dane są przechowywane jako kopie zapasowe w chmurze. Inteligentne algorytmy uczenia się dostosowują błędne dane i zastępują brakujące odczyty. Nie stanowi to problemu, jeśli zapomnisz pomiaru raz lub bezużytecznie. Oprócz podstawowej temperatury ciała, w analizie uwzględniono również inne cechy organizmu metody badawcze które można ująć jak np. ph.

 

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Nazwa produktu: Femometer
 • Model: BT-A41 / FT-101-BT
 • Odległość transmisji do 16 m
 • Odbiorca: Urządzenia Apple: iPhone 4s +, iPad 3+, iPad mini +, iPad Air, iPod touch 5+, Urządzenia z Androidem: 4,3+ Bluetooth 4.0
 • Pomiary 89,6 + 107,6 + (F)
 • Rozmiar: 108,7 mm x 22,2 mm x 16, 2 mm
 • Precyzja: ± O.09F (95.Of) * 0,18 + (Fran 89,6+ t095CF) & (Frun100.4 CFt0107.6F)
 • Bateria CR1632
 • Trwałość baterii:  3-6 miesięcy
 • Warunki pracy: Temperatura: 41 oF - 104 oF

 

 • Ok bardzo mi sie podoba i nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Ktos przemyślał tą aplikację do tego termmetru. Polecam
  Ilonka (2018-03-10)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Super szybko przyszedł dobrze zapakowany. Po tygodniu użytkowania stwierdzam że jest ekstra. dokładny a przy tym bardzo funkcjonalny z aplikacją którą można ściągnąć. POLECAM
  olka (2018-03-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia