• Kategorie
  • Parametry
  • TECH-MED

Oftalmoskop jest jednym z podstawowych instrumentów medycznych stosowanych w diagnostyce okulistycznej. Wziernik oczny to XIX-wieczny wynalazek, który wyszedł spod ręki niemieckiego lekarza i naukowca Hermanna von Helmholza. Pod koniec XIX wieku przyrząd został udoskonalony przez polskiego okulistę Ksawerego Gałęzowskiego.

Narzędzie to służy do wziernikowania dna oka i diagnozowania ewentualnych patologicznych zmian w obrębie gałki ocznej (m.in. zapalenie nerwu wzrokowego, jaskra, choroby siatkówki, a nawet choroby ogólnoustrojowe, takie jak anemia, cukrzyca, nadciśnienie). Badanie dna oka to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Oftalmoskopię przeprowadza się również u kobiet w ciąży oraz dzieci.

Sklep ze sprzętem medycznym Medwil.pl oferuje profesjonalne oftalmoskopy wiodących producentów, takich jak Tech-Med, Heine czy KaWe. Prezentujemy m.in. oftalmoskop Tech-Med TM-OFT 100 o doskonałej optyce, wykorzystujący technologię światłowodową oraz profesjonalny system soczewek. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać odpowiednie urządzenie.

Oftalmoskop TECH MED TM-OFT 100 Oftalmoskop TECH-MED TM-OF100 jest klasycznym urządzeniem medycznym używanym w okulistyce i laryngologii. Urządzenie wykorzystuje pr...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
319.00 299.99