• Kategorie
  • Stół do masażu VIVA ALUMINIUM

Tapicerka
Akcesoria
Forma płatności PRZEDPŁATA
1043.00 969.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Stół do masażu VIVA ALUMINIUM

 

W pracy każdego profesjonalnego masażysty bardzo istotną rolę odgrywa stół dzięki, któremu jego praca może przebiegać w sposób doskonały. Stół do masażu składany czy też przenośny stół do masażu pozwala zaplanować i osiągnąć pożądany efekt. Bardzo ważne jest również, aby taki składany stół do masażu miał stabilną konstrukcję, proste i łatwe składanie oraz opcja regulowania wysokości. Firma Medwil.pl przygotowała dla Państwa ofertę z którą warto zapoznać się szczegółowo gdyż spełniamy wszystkie istotne kryteria a nasze stoły do masażu składane - są atrakcyjne i w przystępnych cenach. 

Stół do masażu VIVA ALUMINIUM jest to stół do masażu składany. Jego charakterystyczną cechą są podpierające blat trzy nogi. Ten składany stół do masażu ma zwiększoną stabilność dzięki dodatkowemu wsparciu środkowemu blatu co również zwiększa jego stabilność na większe obciążenia dynamiczne i statyczne.

Ten składany stół do masażu VIVA ALUMINIUM to połączenie funkcjonalności i stabilności przy równoczesnym zachowaniu estetyki, wyglądu i lekkości. Nogi stołu są ze sobą połączone systemem linek stalowych – umożliwiają one bardzo praktyczne i szybkie składanie i rozkładanie stołu co znacznie poprawia jego stabilność. Elastyczne pasy znajdujące się pod blatem stołu umożliwiają zainstalowanie poszczególnych części jeżeli chodzi o wyposażenie dodatkowe czyli: podłokietniki, podgłówek, półka pod ramiona. Poprzez takie nowatorskie, ale jakże proste rozwiązania stół razem z niezbędnymi akcesoriami można w bardzo łatwy sposób przenosić. Wysokość można regulować wielopoziomowo poprzez proste w obsłudze gałki.

Stół do masażu składany VIVA ALUMINIUM jest obity z materiału skóropodobnego lub też materiałem winylowym, są to materiały bardzo wytrzymałe dostępne z szeroką gamą kolorystyczną do wyboru. 

Stół składany do masażu VIVA ALUMINIUM dzięki temu, że posiada zaokrąglone wykończenia wiele zyskuje na estetycznym wyglądzie oraz lekkości. 

Cena stołu nie obejmuje dodatkowych akcesoriów widocznych na zdjęciu.

Specyfikacja techniczna:

  • Obciążenie dopuszczalne: 250 kg,
  • Stół do masażu składany o wymiarach: długość 188 cm, szerokość 60 cm,
  • Wysokość regulowana skokowo: od 70 cm do 90 cm,
  • Wymiary stołu po złożeniu: 94 x 60 x 19 cm,
  • Waga stołu bez akcesoriów : 14 kg.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia