• Kategorie
  • Stół do masażu ROYAL ALUMINIUM

Tapicerka
Akcesoria
Forma płatności PRZEDPŁATA
1236.00 1099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Stół do masażu ROYAL ALUMINIUM

W pracy każdego profesjonalnego masażysty bardzo istotną rolę odgrywa stół dzięki, któremu jego praca może przebiegać w sposób doskonały. Stół do masażu składany czy też przenośny stół do masażu pozwala zaplanować i osiągnąć pożądany efekt. Bardzo ważne jest również, aby taki składany stół do masażu miał stabilną konstrukcję, proste i łatwe składanie oraz opcja regulowania wysokości. Firma Medwil.pl przygotowała dla Państwa ofertę z którą warto zapoznać się szczegółowo gdyż spełniamy wszystkie istotne kryteria a nasze stoły do masażu składane - są atrakcyjne i w przystępnych cenach. 

Stół do masażu składany ROYAL ALUMINIUM jest to produkt medyczny z gatunku ekskluzywny. Jego charakterystyczną cechą jest kształt owalny oraz trzy aluminiowe nogi stanowiące podstawę stołu – to właśnie dzięki nim stół wytrzymuje obciążenia wagowe większe i jest bardziej stabilny.

Składany stół do masażu ROYAL ALUMINIUM można powiedzieć, że zawiera w sobie funkcjonalność i doskonałą stabilność, a równocześnie posiada estetyczny wygląd i lekkość. ROYAL ALUMINIUM to drewniana konstrukcja z drewna bukowego, któremu towarzyszy owalna linia. Nogi stołu są ze sobą połączone systemem stalowych linek, to one właśnie umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu, ale i poprawiają znacznie stabilność stołu.

Pod blatem stołu zainstalowane są pasy, które umożliwiają zamocowanie poszczególnych części wyposażenia dodatkowego takich jak podłokietniki, podgłówek, półka na ramiona. Dzięki takiemu rozwiązaniu taki składany stół do masażu po złożeniu razem z niezbędnymi akcesoriami można bardzo wygodnie przemieszczać – przenosić. Wysokość jest z regulacją wielopoziomową poprzez łatwe do obsługi gałki.

Stół do masażu składany ROYAL ALUMINIUM jest obity z materiału skóropodobnego lub winylowego posiadającego wysokie parametry jeżeli chodzi o wytrzymałość. ROYAL ALUMINIUM jest dostępny w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Cena stołu nie obejmuje dodatkowych akcesoriów widocznych na zdjęciu. 

Specyfikacja techniczna:

  • Obciążenie dopuszczalne: 300 kg,
  • Stół do masażu składany o wymiarach: długość 188 cm, szerokość 60 cm,
  • Wysokość regulowana skokowo: od 70 cm do 90 cm,
  • Wymiary stołu po złożeniu: 94 x 60 x 19 cm,
  • Waga stołu bez akcesoriów : 17 kg.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia