• Kategorie
  • Philips IPL SC2007/00 Lumea Prestige - urządzenie do depilacji światłem

Symbol: SC2007/00
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 9
DHL (Przedpłata) 9
DPD (Przedpłata) 9
DHL (Pobranie) 16
DPD (Pobranie) 16

Philips IPL SC2007/00 Lumea Prestige - ciesz się beztrosko gładką skórą*

  • Ciało, twarz i okolice bikini
  • Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min
  • > 250 000 błysków światła
  • Działanie bezprzewodowe

Urządzenie dostosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domuimage

Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Firma Philips podjęła ścisłą współpracę z najlepszymi dermatologami, aby opracować przełomowy zestaw do depilacji. Przez ponad 10 lat prowadziliśmyszeroko zakrojone badania konsumenckie z udziałem ponad 2000 ochotników.

 

Ciesz się gładką skórą każdego dniaimage

Urządzenie Philips Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia.

 

Skuteczność bez wysiłku

Nasze badania kliniczne wykazały znaczne zmniejszenie ilości włosów w ciągu czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra zyskała gładkość. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy doraźnie powtarzać zabiegi. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów. Aby powiększyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.

Odpowiednie do różnych typów skóry i włosówimage

Urządzenie Philips Lumea działa skutecznie w przypadku włosów o naturalnych kolorach: ciemny blond, brązowy i czarny. Podobnie jak inne zabiegi wykorzystujące światło, Philips Lumea NIE działa skutecznie na takie kolory włosów, jak rudy, jasny blond, biały/siwy. To urządzenie NIE też przeznaczone do usuwania włosów z bardzo ciemnej skóry.


 

 

Bezpieczne i skuteczne działanie, nawet w przypadku wrażliwej skóryimage

 

Urządzenia można bez obaw używać do usuwania włosów z twarzy (znad górnej wargi, z podbródka i bokobrodów) i różnych obszarów ciała, w tym nóg, pach, okolic bikini, brzucha i ramion.

 

 

 

 

 

Duże okienko urządzenia umożliwia szybkie zabiegiimage

 

Duże okienko urządzenia umożliwia szybkie zabiegi na większych obszarach ciała, takich jak nogi.

 

 

Nasadka do twarzy zapewniająca bezpieczeństwo podczas stosowania na twarzyimage

Nasadka do ciała jest wyposażona w specjalnie zaprojektowany, wbudowany filtr światła, który umożliwia bezpieczne i wygodne stosowanie na obszarze nad górną wargą oraz na podbródku i bokobrodach. Nasadki można również używać w innych wrażliwych miejscach ciała, na przykład pod pachami i w miejscach trudno dostępnych.

 

Delikatny zabiegimage

Działanie łagodne dla skóry.

 

 

 

.

Wygodne, bezprzewodowe użytkowanieimage

 

Dzięki wyjątkowemu, bezprzewodowemu działaniu urządzenia Lumea można usuwać włosy z wybranych obszarów w dowolnej chwili.

 

 

Brak elementów podlegających wymianie, brak ukrytych kosztówimage

Urządzenie Philips Lumea to kompletne rozwiązanie, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu. Warto wspomnieć, że produkt nie wymaga używania wymiennych lamp ani żeli.

 

 

Tryb przesunięcia i błysku ułatwiający przeprowadzanie zabiegówimage

 

Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób.

.

.

Pięć regulowanych ustawień intensywności światłaimage

 

Urządzenie Philips Lumea oferuje pięć regulowanych ustawień intensywności światła, które zapewniają delikatną, a jednocześnie skuteczną depilację. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL z użyciem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i łagodne — można je stosować również na wrażliwej skórze i delikatnych częściach ciała.

 

 

Do urządzenia Lumea Prestige dołączony jest elegancki pokrowiec

 

Do urządzenia Philips Lumea Prestige dołączony jest elegancki pokrowiec ułatwiający przechowywanie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia