• Philips Golarka męska Series 9000 SP9863/14 gol. na sucho i mokro

Symbol: SP9863/14
Brak towaru
1899.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3-4 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

image

Wyjątkowo ostre i solidne ostrza zapewniają najlepszą dokładność golenia

Precyzyjne ostrza NanoTech są wzmocnione nanocząsteczkami, a także mają wyjątkowo solidne i bardzo trwałe ostrza. Przycinają włosy z największą precyzją, zapewniając niezwykle dokładne golenie tuż przy linii skóry.

Pierścienie pokryte metalicznymi pigmentami zapewniają idealny poślizg

Ciesz się niezwykle gładkim goleniem dzięki znakomitym pierścieniom SkinComfort. Pierścienie pokryte metalicznymi pigmentami mają zapobiegającą tarciu powłokę, dzięki czemu gwarantują idealny poślizg.

 

Idealnie dopasowują się do kształtu, docierając nawet do trudno dostępnych włoskówimage

Ciesz się niezwykle dokładnym i gładkim goleniem. Wielokierunkowe głowice ContourDetect idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, docierając do nawet trudno dostępnych włosków.

 

 

 

imageDostosowuje się 15 razy na sekundę, zapewniając bezproblemowe golenie nawet 7-dniowego zarostu

Bezproblemowe golenie nawet w przypadku 7-dniowego zarostu. Czujnik BeardAdapt sprawdza gęstość włosów 15 razy na sekundę i automatycznie dopasowuje golarkę do rodzaju zarostu.

 

 

Mniejsza liczba ruchów zapewnia wyjątkowy komfort skórzeimage

Nasz doskonały system pielęgnacji skóry pozwala na niezwykle wydajne golenie, nawet w przypadku dłuższej brody (aż do 7-dniowej). Nowe szersze i bardziej okrągłe otwory chwytają większą liczbę włosów za każdym pociągnięciem, zapewniając różnicę, którą poczujesz od razu — pełen komfort skóry.

 

 

imageSpersonalizuj golenie, wybierając spośród trzech ustawień

Wybierz jeden z 3 trybów personalizacji golenia. Sensitive — delikatne, dokładne golenie. Normal — dokładne codzienne golenie. Fast — szybkie golenie pozwalające zaoszczędzić czas.

 

 

 

W zestawie mata Qi do bezprzewodowego ładowaniaimage

Bezprzewodowo ładuj golarkę lub dowolne inne urządzenie zgodne z Qi, kładąc urządzenie na macie Qi dołączonej w zestawie do golarki.

 

 

 

imageWiele wymiennych nasadek

System nasadek SmartClick pozwala na łatwe przekształcenie golarki w golarkę do brody, precyzyjny trymer lub szczoteczkę do oczyszczania. Wystarczy, że przymocujesz odpowiednią nasadkę do uchwytu, i już możesz wykończyć swoją stylizację, jak tylko zechcesz.

 

 

Chroni golarkę, akcesoria i matę ładującą Qiimage

Wysokiej jakości etui chroni golarkę, akcesoria i matę Qi do bezprzewodowego ładowania.

 

 

 

imageWystarczy otworzyć głowicę golącą i opłukać ją, aby w prosty sposób wyczyścić golarkę

Wyczyść golarkę łatwo i dokładnie pod bieżącą wodą dzięki specjalnie zaprojektowanej wewnętrznej komorze. Wystarczy otworzyć głowicę golącą i opłukać obie strony pod bieżącą wodą, aby dokładnie wyczyścić urządzenie.

 

 

Komfortowe golenie na mokro lub na suchoimage

 

Wybierz preferowany sposób golenia. Uszczelnienie AquaTec Wet & Dry umożliwia wybór komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro — z użyciem żelu lub pianki — nawet pod prysznicem.

 

 

imageW trzy godziny naładuj do pełna akumulator Twojej golarki za pomocą maty Qi

 

Użyj do ładowania maty Qi, aby naładować golarkę w trzy godziny. Wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia golarce taką samą moc, nawet przez długie lata.

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Akcesoria: Golarka do brody, Szczoteczka do oczyszczania twarzy, Wysokiej jakości etui
 • Czyszczenie: 3-stopniowe czyszczenie, możliwość mycia pod bieżącą wodą
 • Wyświetlacz: Procentowy (%) wskaźnik poziomu naładowania
 • Ładowanie: Mata ładująca Qi
 • Szybkie ładowanie: 18 minut
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Czas pracy: 60 minut
 • 2 lata gwarancji • Golarkę kupiłem i oceniam jako najlepsza z tych wszystkich, które dotąd miałem. Goli bardzo dokładnie, głowica z nożami przesuwa się po twarzy w taki sposób, że ani razu jeszcze nie przecięło mi skóry. Polecam.
  Mariusz 2425 (2019-08-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Jakościowo ta golarka moim zdaniem przebija wszystkie jakie dotychczas miałem, wykonanie bardzo nowoczesne, a samo golenie muszę polecić każdemu warto, nie podrażnia mi skóry, nie wyrywa włosów jak inne precyzja ogromna.
  Henryk Moła29 (2018-11-29)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Golarka dopracowana w drobnych szczegółach. W zestawie etui, indukcyjny system ładowania. Sprawia wrażenie bardzo trwałej. Samo golenie super.
  Artur (2018-11-28)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia