• PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO MIKRODERMABRAZJI FC-100 BEURER

Symbol: 606.67
539.00 485.00
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO MIKRODERMABRAZJI FC-100 BEURER

Mikrodermabrazja Beurer FC 100 – jędrny i młodszy efekt wyglądającej skóry

Firma BEURER zaprojektowała znakomite urządzenie do dermabrazji jako produkt do zastosowania również w warunkach domowych bez wychodzenia z domu. Efekt? Skóra gładsza i młodsza poprzez odpowiednią pielęgnację i usunięcie nadmiaru cząstek skóry. Urządzenie dokonuje również podciśnieniowy masaż aktywujący polegający na zwiększeniu krążenia krwi co oczywiście stymuluje odnowę komórkową.

Zestaw posiada trzy szafirowe odpowiednio do wyboru nasadki:

 • duże nasadka – do obszarów tak wrażliwych jak czoło czy policzki,
 • szorstka nasadka - leczenie intensywne problemowej skóry,
 • precyzyjna nasadka – do obszarów bardziej małych jak nos, skronie czy okolice ust.

BEURER FC-100 posiada 5 poziomów intensywności (aktywności) do mikrodermabrazji dzięki czemu można dostosować praktycznie do każdego rodzaju skóry. Pielęgnacja twarzy tak w domu jak i podczas podróży bez konieczności wychodzenia do salonu kosmetycznego. Ze względu na niewielkie rozmiary BEURER FC-100 można swobodnie przechowywać w każdej łazience.

imageProfesjonalna mikrodermabrazja dla zmienionego poprawionego typu i wyglądu skóry.

FC 100 BEURER to urządzenie dzięki, któremu możemy sobie pozwolić na peeling twarzy w oparciu o mikrodermabrazję i to w warunkach domowych. Szafirowa powłoka o wysokiej jakości delikatnie usuwa nadmiar cząstek skóry. Nowoczesna technologia pozwala poprawić krążenie krwi w danym miejscu co znacznie poprawia strukturę skóry. Urządzenie do mikrodermabrazji FC 100 BEURER jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry oczywiście w oparciu o różne poziomy intensywności, bo zarówno dla skóry tłustej jak i suche, ale także mieszanej. Jest to technika mikrodermabrazji zarówno dla skroni, czoła, nosa, policzków oraz wkoło ust. Ważne jest aby przed użyciem upewnić się, czy obszary poddane obróbce (zabiegowi) są wolne od pozostałości.

Trzy dodatki o wysokiej jakości – szafirowe. Duża przystawka ma drobną powłokę, która spełnia swoją rolę szczególnie w obszarach wrażliwych. Precyzyjne mocowanie nadaje się doskonale do miejsc zabiegowych takich jak obszar nosowy. Szorstka przystawka to inaczej intensywne leczenie skóry wyjątkowo problematycznej. Delikatna i skuteczna eksfoliacja.

5 indywidualnych poziomów intensywności do wyboru.

Urządzenie do mikrodermabrazji BEURER FC 100 jest do zastosowania na każdy rodzaj skóry bo zarówno tłustej, suchej bądź skóry mieszanej. Możemy również wybrać jeden spośród 5 poziomów intensywności, wystarczy przy pomocy przycisków plus i minus dostosować dla siebie intensywność.

Zintegrowane lusterko to niewątpliwie niezbędny dodatek w schowku dzięki, któremu możemy łatwo skorzystać z urządzenia w dowolnym miejscu lub czasie. 

Specyfikacja produktu:

 • Urządzenie do mikrodermabrazji - profesjonalnego zabiegu złuszczania naskórka w domu
 • Zastosowana Salonowa technologia określana jako mikrodermabrazja sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, cera wygląda młodo, pięknie i jest rozjaśniona.

2 rodzaje działania:

 1. Rewitalizujące złuszczanie skóry
 2. Masaż próżniowy poprawiający krążenie i stymulujący odbudowę komórkową
 • Urządzenie bezpieczne i łatwe do użytku domowego
 • 5 poziomów intensywności pozwalających na dostosowanie zabiegu do rodzaju skóry
 • Podświetlany przełącznik
 • Kontrolka pracy
 • Moc ssąca:
 1. POZIOM: 18 KPA
 2. POZIOM: 23 KPA
 3. POZIOM: 27 KPA
 4. POZIOM: 31 KPA
 5. POZIOM: 34 KPA

KPA = kilopascal, Tolerancja: +/- 5 KPA

 • W zestawie: 3 wysokiej jakości, szafirowe końcówki do złuszczania, 20 filtrów
 1. Nasadka precyzyjna z drobnoziarnistą powłoką szafirową do dokładnego zabiegu na małych powierzchniach skory (np. w obszarze nosa)
 2. Duża nakładka z drobnoziarnistą powłoką szafirową do skóry wrażliwej
 3. Szorstka nakładka z szorstką powłoką szafirową do intensywnych zabiegów dla stref problematycznych
 • Wbudowane lusterko kosmetyczne
 • Zasilanie sieciowe
 • Okres gwarancji: 3 lata

Zapraszamy do obejrzenia filmu na naszym kanale YouTube: TUTAJ

 • Mega! Śmiało mogę polecić produkt. Zmarszczki znikają, a pryszcze znikają po pewnym czasie w więcej niż kilka zastosowań.
  Iga (2018-11-05)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Już wcześniej słyszałam, że to urządzenie z beurera jest świetne i tylko się utwierdziłam w przekonaniu po zakupie, posiada różne możliwości i można samemu wiele rzeczy zrobić i w bardzo prosty sposób polecam
  Małgorzata Gier0023 (2018-10-12)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • efekty są po używaniu tego produktu, ale trzeba się zapoznać z tymi gadżetami w środku, jest oczywiście bardzo skuteczne i funkcyjne, pozdrawiam
  Irena _88_ (2018-10-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Zestaw posiada praktycznie wszystko co potrzeba, a samo używanie to już dla mnie sama przyjemność a co najważniejsze samemu można używać i nie wychodzić z domu - polecam oczywiście
  Aneta Klou901 (2018-10-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia