• Kategorie
 • PHILIPS QG3380/16 zestaw trymer + akcesoria do włosów

Symbol: QG3380/16
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 9
DHL (Przedpłata) 9
DPD (Przedpłata) 9
DHL (Pobranie) 16
DPD (Pobranie) 16

Philips Pro trymer to idealne urządzenie do trymowania włosów od stóp do głowy.image

 

W zależności co chcemy uzyskać zarost trzydniowy elegancko przystrzyżony czy krótka fryzura, ten  zestaw łączy wszystkie te funkcje w jednym produkcie. Trymer + załączniki i akcesoria zawiera grzebienie z maksymalnie 18 ustawień długości które zapewniają łatwą stylizację twarzy, ciała i włosów.

 • W pełni zmywalna
 • Ostrza przyjazne dla skóry
 • Ostrza samoostrzące się

 

 

 

Wygodny trymer

Zapewniają doskonałe ściernisko lub precyzyjne linie wzdłuż brody. Pokrywa metalowa daje ten potężny trymer profesjonalny wygląd.

Nakładki do trymowania

Przycinanie brody o określonej długości za pomocą specjalnego grzebienia trymującego.Dzięki nakładkom mamy 18 ustawień długości w odstępach co 1 mm (od 1 do 18 mm).

Trymer do nosowy

Wygodny i łatwy do usuwania niechcianych włosów z nosa. Mocujemy go na maszynkę. Jego opatentowana technologia cięcia zapobiega wyrywaniu ii podrażnienia skóry.

Golarka do ciała

 

Bodygroom golarka jest przeznaczony do sprawnego i wygodnego golenia wszystkich części ciała poniżej szyi. Przycinanie i golenie zarostu całego ciała w bardzo łatwy sposób.

Opcja Turbo

 

Przy ustawieniu turbo możemy osiągnąć szybkie rezultaty przy szczególnie gęstych włosach.

Wygodny wskaźnik baterii

 

Wystarczy spojrzeć na wskaźnik baterii aby wiedzieć czy jest pusta czy w pełni naładowana. Jeżeli czas pracy wynosi nadal 10 minut, wskaźnik świeci na pomarańczowo. Podczas ładowania, wyświetlacz zacznie migać i gdy akumulator jest w pełni naładowany, lampka miga na zielono.

W 100% wodoodporny

 

Multi-trymer jest w 100% wodoodporny do łatwego i wygodnego stosowania pod prysznicem oraz łatwy w czyszczeniu.

 • Naprawdę bardzo dobre kompaktowe urządzenie. Dużo nakładek. Posiada wszystko co potrzebuję przy regulacji brody. POLECAM
  Daro (2017-09-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia