• PHILIPS AIRWASHER HU5930/10 nawilżacz i oczyszczaz powietrza

Symbol: HU5930/10
Brak towaru
1339.00 1269.99
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99
Zostaw telefon

PHILIPS AIRWASHER HU5930/10 nawilżacz i oczyszczaz powietrza

Twoje płuca odczują różnicę

 • Technologia nawilżania NanoCloud, oczyszczanie NanoProtect

 • Wydajność nawilżania: 500 ml/h*

 • Cząsteczki CADR: 140 m3/h*

 • Filtracja cząsteczek 0,02 µm*

 • Maksymalny zasięg działania: 70 m2*

Duża wydajność nawilżania NanoCloud

Potrójna ochrona przed bakteriami i pleśnią. Technologia Philips NanoCloud uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99%* mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie dzięki powietrzu niemal zupełnie wolnemu od patogenów i pleśni. Technologia Philips NanoCloud tworzy niewidzialną mgiełkę wodną, która nie pozostawia białego osadu czy mokrych plam. Duża wydajność nawilżania — do 500 ml/h*.

4 różne tryby prędkości wentylatora

4 tryby umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości 1, 2 i 3 oraz tryb automatyczny).

4 precyzyjne ustawienia poziomu nawilżania

Technologia Philips NanoCloud nawilża powietrze w domach, biurach i innych pomieszczeniach, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%. Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że powietrzem w pomieszczeniu komfortowo się oddycha.

Wydajność energetyczna

Zużycie energii wynosi zaledwie 6 W.

Filtr NanoProtect skutecznie usuwa cząsteczki o wielkości 0,02 µm*

Filtr NanoProtect skutecznie usuwa 99% bakterii* oraz filtruje zanieczyszczenia o wymiarach zaledwie 0,02 µm*, w tym drobny kurz, typowe alergeny i bakterie. Powierzchnia filtracji cząsteczek rozwija się do 1,17 m2, co zapewnia duże możliwości oczyszczania. Wysoka wydajność oczyszczania do poziomu CADR 140 m3/h*.

Alarm Healthy air protect

Alarm Healthy air protect informuje o konieczności wymiany filtrów. Jeśli nie zostaną one odpowiednio szybko wymienione, urządzenie przestanie działać, ponieważ praca z nieskutecznym filtrem nie przynosi żadnych efektów. Filtr nawilżający, który nigdy nie stoi w wodzie, przestanie się obracać, gdy zabraknie wody lub gdy osiągnie ustawiony wstępnie poziom wilgotności. Natomiast wentylator będzie pracował dalej w trybie oczyszczania i osuszy filtr nawilżający. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

Elektroniczny wyświetlacz z inteligentnym czujnikiem

Elektroniczny wyświetlacz wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę w pomieszczeniu, które są precyzyjnie mierzone za pomocą inteligentnego czujnika. Kiedy urządzenie wykrywa, że zbiornik wody jest pusty, przypomina o konieczności jego ponownego napełnienia.

Programowanie czasu pracy od 1 do 8 godzin i możliwość wyłączenia oświetlenia

Elektroniczny wyświetlacz dotykowy umożliwia łatwą obsługę i ustawienie zegara od 1 do 8 godzin. Podświetlenie LED może zostać wyłączone, aby nie zakłócało snu nocą.

Blokada rodzicielska

Zapobieganie nieprawidłowej obsłudze przez dzieci

Łatwe czyszczenie

Inteligentnie zaprojektowana struktura wewnętrzna umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację wkładu nawilżającego, tacki z wodą oraz zbiornika wody.

 • u mnie działa już prawie 4 tydzień moge polecić bo urządzenie naprawde wydajne heja!
  Emil 55 (2018-02-26)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • jest bardzo wydajny to trzeba przyznać, dostałem szybko więc mogę polecić
  Remik 30 Kr. (2018-01-31)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • dobrze daje rade w czterech poziomach nawilżania moge polecić każdemu
  Grzegorz 255 (2018-01-29)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Sprawdza się. Polecam wszystkim
  Dika (2018-01-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Wspaniały. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam produkt. Zakup udany.
  Witek (2017-08-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia