• PANASONIC ES LV 65 S803 ultra wytrzymała golarka na mokro/sucho

Symbol: ES LV 65 S803
599.00 541.99
szt.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

image

 

Doskonała golarka na mokro oraz sucho

Na mokro lub na sucho: golarka premium ES-LV65 z pięciokrotną głowicą golącą przekonuje do siebie nie codziennym wyglądem oraz wygodą i wydajnością golenia. Oprócz ultra-elastycznej głowicy golącej i silnika liniowego czujnik gęstości brody zapewnia gładkie, dokładne i przyjazne dla skóry golenie.

imageNiezwykle elastyczna głowica goląca

Ruchoma głowica goląca zapewnia optymalny kontakt ze skórą na całej powierzchni golenia. Dzięki elastycznym ruchom do góry i do dołu, jak również do boków, głowica goląca dopasowuje się indywidualnie do konturów twarzy. Idealna regulacja konturu zapobiega niepotrzebnemu naciskowi i zapewnia dokładne przyleganie do skóry, delikatne i dokładne golenie.

imageOstrza wykonane w nanotechnologii 30 °

Dzięki niezwykle ostremu kątowi cięcia wynoszącemu zaledwie 30 °, maszynki do golenia Panasonic należą do najostrzejszych golarek elektrycznych. Bezniklowe, drobno wypolerowane ostrza zapewniają dokładne, nieodparcie gładkie golenie skóry, mniej podrażnienia skóry i bardziej równomierny odrost brody, nawet przy najgrubszym rodzaju zarostu.

imageWygodne golenie na mokro / na sucho

100% wodoodporny Panasonic sucho / na mokro maszynka do golenia zapewnić niezawodne, gładkie i wygodnego golenia i może być łatwo czyszczony pod bieżącą wodą. Każdego dnia decydujesz, czy wolisz praktyczne i oszczędzające czas suche golenie, czy odświeżające i odprężające golenie na mokro z pianką lub żelem.

imageUltra-silny silnik liniowy

Z 14 000 wibracji / min. Golarki elektryczne z silnikiem liniowym zawsze w 100% efektywne - niezależnie od tego, czy akumulator jest świeżo naładowany, czy prawie pusty. Nawet przy dużej gęstości zadziorów golarki napędzane przez silnik liniowy zapewniają optymalny rezultat: przy 5 ostrzach, 70 000 ruchów tnących / min.

imagePrecyzyjna 5-punktowa głowica goląca

Gra trzech struktur filmowych folii tnącej chwyta i ścina nawet najtrudniejsze części brody i włosów o różnych kierunkach wzrostu: szybko, dokładnie i delikatnie. 

 

imagePrecyzyjny czujnik gęstości brody

Czujnik gęstości brody wykrywa w dowolnym momencie, jak wąskie są wąsy lub czy obszar jest już ogolony. Na tej podstawie golarka Panasonic dostosowuje drgania ostrza w czasie rzeczywistym - wysoka wydajność przy gęstej brodzie i zmniejszonych obszarach ogolenia. Efekt: Unikamy niepotrzebnego podrażnienia skóry.

imageZakrzywiona folia goląca

 

Wyjątkowo cienkie, łukowate golarki dostosowuje się do konturów twarzy i zapewnia równomierny rozkład nacisku na skórę, a tym samym do dokładnego, gładkiego i przyjaznego dla skóry golenia. Wiskery są równomiernie rozcięte na całej szerokości folii, nawet w trudnych obszarach, takich jak szyja czy podbródek.

Najważniejsze cechy:

 • Grawancja: 2 lata
 • Rodzaj golenia: na mokro/sucho
 • Ilość ostrzy: 5
 • Wymiary: wymiary 16.5 X 7.2 x 5.3 cm 
 • Zasilanie: akumulatorowe
 • Rodzaj baterii: Li-ion
 • Czas ładowania: 60 min
 • Czas pracy bezprzewodowej: 45 min
 • Napięcie: 240 V


 • Rewelacja. Nie podrażnia, szybko goli łatwa w czyszczeniu. Polecam
  Piotr (2019-01-21)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Golarka widać na pierwsze spojrzenie że wykonana z ekstra materiałów. Goli świtnie nie podrażnia. Polecam
  Arek (2018-01-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia