• Kategorie
 • PANASONIC ES LT 4N S803 - golarka (akumulator)

Symbol: LT 4N S803
Brak towaru
659.00 588.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Elastyczne Golarka do codziennej pielęgnacji

Golarka ES-LT4N z trymerem rozkładana jest idealnym partnerem dla Twojej indywidualnej stylizacji brody. Posiada bardzo elastyczną główkę 3D golenia, silnik liniowy czujnik gęstości brody oraz metalową obudowę o wysokiej jakości, aby golenie było jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

 

Ultra elastyczny 3D głowica golarki

Innowacyjna technologia 3D głowicy golarki Panasonic dopasowuje się do konturów twarzy doskonale. Ultra ruchoma głowica golarki porusza się w sześciu kierunkach: do przodu i do tyłu, w lewo i w prawo, w górę i w dół. Idealne dopasowanie do nacisku i zapobiega niepotrzebnym podrażnieniom co zapewnia delikatne golenie.

Nano polerowane ostrze 30 °image

Niezwykle ostry kąt cięcia z zaledwie 30 ° golenia - Panasonic należą do najostrzejszych golarek. Te wolne od niklu, feinstpolierten łopatki zapewniają równomierne golenie. Panasonic sprawia że jest mniej podrażnień i bardziej jednolite odrastanie brody.

 

 

imageSilny silnik liniowy

13000 obrotów / min. Golarka elektryczna z silnikiem liniowym dział zawsze na 100% - niezależnie od tego, czy bateria naładowanym lub prawie rozładowana. Nawet przy dużej gęstości zarostu napędzana przez liniowy silnik maszynka daje zawsze optymalne rezultaty. Trzy ostrza wykonują 39.000 ruchów tnących / min.

 

 

Szybkie 3 głowica golarki

Łukowate rolki głowic ścinające w dwóch różnych płaszczyznach są w stanie uchwycić wąsy nawet w ciasnych miejscach. Zewnętrzna folia ścina  nawet bardzo niesforne krótkie lub długie włosy co sprawia niezwykle gładkie golenie.

Posiada precyzyjny czujnik gęstości

Czujnik wykrywa gęstość brody w każdej chwili. Na tej podstawie, Panasonic golarka dopasowuje wibracje ostrza w czasie rzeczywistym co sprawia wysoką wydajność w przypadku ciężkiego zarostu, Dodatkową zaletą jest brak niepotrzebnego podrażnienia skóry.

Metalowa obudowaimage

Wykonana z wysokiej jakości materiałów najwyższej jakości. Trzymając golarkę Panasonic czujemy jej wysoką jakość wykonania.

 

 

  • dostałem to sprzęt bardzo dobry z panasonica mam już dwie rzeczy i ta też jest praktycznie doskonała i w dobrej cenie dlatego polecam
  BEBET 076bb (2018-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • goli dokładnie, goli solidnie, delikatnie w ogóle the best polecam
  Toffik 56 (2018-01-29)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • bardzo dokładnie goli i szybko dostałem na mój domowy adres
  Bolesław Jot.... (2018-01-25)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo dobry sprzęt jak za taką niską cenę. Co najważniejsze metalowa a nie jakieś tam plastik niewiadomego pochodzenia. Sprawia wrażenie solidnej i nie podrażnia. Polecam Panasonic
  Arek S (2017-09-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia