• PANASONIC ES LT 4N S803 - golarka (akumulator)

Symbol: LT 4N S803
659.00 599.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3-4 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Elastyczne Golarka do codziennej pielęgnacji

image

 

 

Golarka ES-LT4N z trymerem rozkładana jest idealnym partnerem dla Twojej indywidualnej stylizacji brody. Posiada bardzo elastyczną główkę 3D golenia, silnik liniowy czujnik gęstości brody oraz metalową obudowę o wysokiej jakości, aby golenie było jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

 


imageUltra elastyczny 3D głowica golarki

Innowacyjna technologia 3D głowicy golarki Panasonic dopasowuje się do konturów twarzy doskonale. Ultra ruchoma głowica golarki porusza się w sześciu kierunkach: do przodu i do tyłu, w lewo i w prawo, w górę i w dół. Idealne dopasowanie do nacisku i zapobiega niepotrzebnym podrażnieniom co zapewnia delikatne golenie.


 

 

imageOstry kąt cięcia 30 °

Niezwykle ostry kąt cięcia z zaledwie 30 ° golenia - Panasonic należą do najostrzejszych golarek. Te wolne od niklu, feinstpolierten łopatki zapewniają równomierne golenie. Panasonic sprawia że jest mniej podrażnień i bardziej jednolite odrastanie brody.

 

 

 

image

 

Mocny silnik liniowy

13000 obrotów / min. Golarka elektryczna z silnikiem liniowym dział zawsze na 100% - niezależnie od tego, czy bateria naładowanym lub prawie rozładowana. Nawet przy dużej gęstości zarostu napędzana przez liniowy silnik maszynka daje zawsze optymalne rezultaty. Trzy ostrza wykonują 39.000 ruchów tnących / min.

 


imageSzybka 3 kierunkowa głowica golarki

Łukowate rolki głowic ścinające w dwóch różnych płaszczyznach są w stanie uchwycić wąsy nawet w ciasnych miejscach. Zewnętrzna folia ścina  nawet bardzo niesforne krótkie lub długie włosy co sprawia niezwykle gładkie golenie.

 

 


image 

Posiada precyzyjny czujnik gęstości

Czujnik wykrywa gęstość brody w każdej chwili. Na tej podstawie, Panasonic golarka dopasowuje wibracje ostrza w czasie rzeczywistym co sprawia wysoką wydajność w przypadku ciężkiego zarostu, Dodatkową zaletą jest brak niepotrzebnego podrażnienia skóry.

 

 


Metalowa obudowaimage

Wykonana z wysokiej jakości materiałów najwyższej jakości. Trzymając golarkę Panasonic czujemy jej wysoką jakość wykonania.

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie akumulatorowe baterie litowo-jonowe
 • Golenie na mokro / na sucho
 • System golenia – folia tnąca
 • Zasilanie 100 – 240 V
 • Po pełny załadowaniu 60 min, czas ciągłego działania 45 minut
 • Wyświetlacz LED – 5 wskaźnik stanu ładowania
 • ETUI miękkie torba podróżna.  • dostałem to sprzęt bardzo dobry z panasonica mam już dwie rzeczy i ta też jest praktycznie doskonała i w dobrej cenie dlatego polecam
  BEBET 076bb (2018-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • goli dokładnie, goli solidnie, delikatnie w ogóle the best polecam
  Toffik 56 (2018-01-29)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • bardzo dokładnie goli i szybko dostałem na mój domowy adres
  Bolesław Jot.... (2018-01-25)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo dobry sprzęt jak za taką niską cenę. Co najważniejsze metalowa a nie jakieś tam plastik niewiadomego pochodzenia. Sprawia wrażenie solidnej i nie podrażnia. Polecam Panasonic
  Arek S (2017-09-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia