• Osuszacz powietrza BEURER LE 30

Symbol: 66110
1039.00 975.00
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Osuszacz powietrza BEURER LE 30

OSUSZA POWIETRZE W SPOSÓB BEZPIECZNY I PRZYJAZNY ZARÓWNO DLA ŚRODOWISKA JAK I DLA NAS SAMYCH – BEZ GRANULATÓW CHEMICZNYCH

Nadmiernie wysoka wilgotność powietrza wewnątrz naszych domach może prowadzić do powstawania pleśni, nieprzyjemnych zapachów, plam na ścianach lub nawet zagrożenia zdrowia. Dlatego bardzo ważną rzeczą jest unikanie wysokiej wilgotności. Regularne wentylowanie wnętrza naszych pomieszczeń jest dobrym rozwiązaniem, ale jak się okazuje nie w pełni wystarczające. Elektryczny osuszacz z pewnością rozwiąże problemy z wilgotnością powietrza i stwarza zdrowy klimat w pomieszczeniu.

imageOsuszacz BEURER LE 30 to gwarancja zdrowego klimatu w pomieszczeniach

Powietrze w naszych pomieszczeniach określa w postaci pary stopień wilgotności. Im temperatura wyższa wewnątrz, tym znacznie więcej wilgoci pochłania powietrze. Natomiast im więcej temperatura spadnie w pomieszczeniu, wówczas wilgoć zostaje uwolniona do pomieszczenia. Rezultatem mogą być właśnie plamy na ścianach, oknach, meblach czy instrumentach muzycznych co w skrajnych przypadkach może prowadzić do pleśni, zgnilizny, korozji bądź innych uszkodzeń.

Rozwiązaniem na takie problemy jest osuszacz LE 30 firmy BEURER. Jest to urządzenie, które usuwa nadmiar wilgoci z powietrza w pomieszczeniu opierające się na zasadzie kondensacji. Wentylator zasysa wilgotne powietrze gromadząc je w wyjmowanym zbiorniku na wodę.

Innowacyjna technologia w połączeniu z nowym poczuciem przestrzeni

Osuszacz BEURER LE 30 uwalnia nasz dom, piwnicę, mieszkanie czy nawet garaż o nazbyt wielkiej wilgotności, jednocześnie będąc przyjaznym dla środowiska bez chemicznych granulek, dzięki czemu uzyskujemy zdrowy klimat w naszych pomieszczeniach. Wyrazisty wyświetlacz LED zawiera wszystkie istotne informacje takiej jak czas, wilgotność docelowa, funkcja odszraniania oraz wskaźnik wody. Wydajność osuszania suszarki to 10 litrów w ciągu dnia i jest przeznaczona do pomieszczeń o powierzchni do 30 m². 

Osuszanie zgodne z zasadą kondensacji

1. Wilgotne powietrze w pomieszczeniu jest schładzane w parowniku. Para wodna w powietrzu osiada na parownik i wpada do zbiornika wodnego lub węża kondensatu.

2. Następnie powietrze jest podgrzewane po raz drugi na skraplaczu i uwalniane do powietrza w pomieszczeniu. W taki sposób to powietrze już osuszone i oczyszczone zostaje wymieszane z powietrzem już obecnym w pomieszczeniu. W ten sposób wilgoć wewnętrzna dzięki takiemu obiegowi zostaje z pomieszczenia usunięta.

Zbiornik wodny zdejmowany

Zbiornik z wodą w osuszaczu BEURER LE 30 można bardzo łatwo wyjąć i opróżnić. W przypadku gdy zbiornik zostaje napełniony osuszacz w sposób automatyczny zatrzymuje się, a na wyświetlaczu zostaje wyświetlony komunikat i słychać odpowiedni sygnał. W przypadku jeżeli osuszacz nie jest używany zbiornik z wodą należy całkowicie opróżnić.

imageZmywalny zbiornik wodny i filtr powietrza

Zbiornik wodny w osuszaczu LE 30 powinien być płukany około dwa razy w tygodniu czystą wodą. Wszystkie zanieczyszczenia i osady należy usuwać za pomocą plastikowego pędzla. Filtr powietrza można czyścić przy pomocy odkurzacza, a następnie płukać zimną wodą.

 

 

 

imageDoskonale zaprojektowany wyświetlacz

Osuszacz powietrza BEURER LE 30 posiada znakomitą dużą jednostkę sterującą – podświetlany wyświetlacz LCD. Informuje nas o tym czy aktywowano osuszanie. Ponadto zawarte są tu takie informacje jak czas timera, docelowa wilgotność, pełny zbiornik wodny czy funkcja odszraniania.

 

 

 

 

Najważniejsze cechy produktu:

 • nadający się do pomieszczeń do 30 m²,
 • wydajność osuszania do 10 L/24 h,
 • wyświetlacz podświetlany LED,
 • funkcja timera,
 • filtr zmywalny,
 • cicha praca,
 • zbiornik wodny zmywalny o pojemności ok. 1,8 l,
 • zabezpieczenie przed przepełnieniem - sygnał ostrzegawczy,
 • ustawienie wilgotności (40%, 50%, 60%).

Specyfikacja techniczna:

 • wymiary urządzenia (DxSxW) 17,0 x 28,5 x 47,5 cm,
 • 220-240 V, 50 Hz, 270 W (35 ° C, 60% RH),
 • waga osuszacza 8,2 kg,
 • gwarancja obejmuje okres 2 lat.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia