• Oftalmoskop cyfrowy HEINE iC2 Funduskop

Symbol: iC2
Dostępność Produkt na zamówienie
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 7-14 dni roboczych - produkt na zamówienie
Cena przesyłki 9
DHL (Przedpłata) 9
DHL (Pobranie) 16

Oftalmoskop cyfrowy HEINE iC2 Funduskop

 

HEINE iC2 to typowy a zarazem nowoczesny oftalmoskop przenośny, lekki bo ważący zaledwie 300 g, posiadający bardzo praktyczne i wygodne gabaryty a ponadto niewymagający zastosowania przewodów. Idealnie nadaje się do badania dzieci, jak również osób obłożnie chorych, niepełnosprawnych czy rannych.

Jest to zestaw, który idealnie sprawdza się wśród lekarzy. Urządzenie posiada regulację jasności oświetlenia LED, co jest bardzo ważne dla pacjenta. Oświetlenie instrumentu spełnia najwyższe standardy międzynarodowe dotyczące bezpieczeństwa fotobiologicznego.

Kompensacja dioptrii jest płynna regulowana od +15 do -15 dioptrii jednocześnie uzupełniona o autofokus z +/- 3 dioptriami.

Wysoka jakość obrazu dna oka. Precyzja układu optycznego z 4 asferycznymi soczewkami z najwyższą jakością. Wygodne i proste dokumentowanie badań. Jakość obrazu na wysokim poziomie aż do 12 megapikseli.

Pole widzenia do 34°, dlatego kąt widzenia jest około 4 razy większy niż w przypadku zwykłych oftalmoskopów bezpośrednich o kącie 9°.

HEINE to przede wszystkim wysoka jakość obrazu, idealny dobór materiałów do obróbki, intensywność światła do płynnej regulacji jasności.

Nowoczesna indykcyjna ładowarka to maksimum wygoda. Nowoczesna stacja ładująca iC 2 jest praktycznie pierwszą na świecie ładowarką indukcyjną, która otrzymała aprobatę jako produkt medyczny. Zero zbędnych i kłopotliwych przewodów do ładowania urządzenia.

Z użyciem Smartfona iPhone od wersji 6s uzyskamy:

  • Ogromne możliwości aplikacja iC 2
  • Intuicyjna lokalizacja zdjęć, 
  • Przechowywanie dodatkowych danych pacjenta,
  • Płynne bezstopniowe powiększanie,
  • Dokumentowanie bieżącego stanu a przede wszystkim wysyłanie zdjęć za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wykaz numerów katalogowych do zamówienia:

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia