• Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10 Seria 3000i BIAŁY

Symbol: AC3829/10

Czyste i nawilżone powietrze – 2w1

2339.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99
Zostaw telefon

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10 Seria 3000i BIAŁY

Oczyszczacz powietrza AC3829/10 to gwarancja czystego i zdrowego powietrza w naszych domach. Indywidualne dostosowanie do własnych potrzeb – 3 tryby oczyszczania powietrza oraz 4 poziomy wilgotności do ustawienia.

image

 

Skuteczność oczyszczania oraz nawilżania powietrza 2w1

Philips AC3829/10 to oczyszczacz/nawilżacz powietrza, który zapewnia odpowiednio czysty klimat w naszych pomieszczeniach. Filtr Nano Protect odfiltrowuje najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.

 

 

 

Kontrola jakości powietrza

Aplikacja Air Matters to monitorowanie oraz kontrola jakości powietrza w naszych pomieszczeniach. Wystarczy zaledwie pobrać aplikację by otrzymywać informacje o jakości powietrza i stopniu zanieczyszczenia.

 

image

 

Rozwiązanie na cały rok – czyszczenie oraz nawilżanie powietrza 2w1

Dzięki AC3829/10 funkcję nawilżania można oddzielnie włączać i wyłączać, dlatego taki oczyszczacz to doskonałe rozwiązanie na cały rok – optymalnie odpowiedni klimat w naszych pomieszczeniach.

 

imageTechnologia PHILIPS NanoCloud – HIGIENICZNE NAWILŻANIE

Philips AC3829/10 w odróżnieniu od nawilżaczy ultradźwiękowych zapewnia nawilżanie higieniczne z 99% mniejszą ilością bakterii. Optymalna wydajność do 600 ml/h. Technologia Philips NanoCloud to wykorzystanie naturalnej i energooszczędnej metody odparowywania na zimno.

 

imageInformacje dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach

Nowoczesny cyfrowy wyświetlacz przedstawia w obecnym czasie jakość powietrza, która jest mierzona dzięki czujnikowi Aerasense. 4 różne sygnały w kolorach od niebieskiego (dobry), do czerwonego (zły) – dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo każdego dnia w domu.

 

imageWydajność na wysokim poziomie w pomieszczeniach do 80 m²

AC3829/10 to oczyszczacz powietrza wysoce wydajny, jest w stanie odczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 20 m² w przeciągu zaledwie 10 minut. Jest to urządzenie, które nadaje się do powierzchni do 80 m².

 

image3 automatyczne tryby pracy: STANDARDOWY, ALERGICZNY, NOCNY

Philips COMBI 2w1 AC3829/10 posiada 3 automatyczne ustawienia czyszczenia powietrza. Tryb standardowy, alergiczny i nocny. Tryb nocny posiada specjalne nocne światełka na wyświetlaczu, które są przyciemnione, wentylator natomiast jest automatycznie zredukowany do najniższej prędkości. Pełna optymalizacja wydajności w zależności od indywidualnych potrzeb – WYBÓR TRYBU.

 

imageHigrometr zintegrowany – 4 ustawienia wilgotności

Czujnik wilgotności zintegrowany – kontrola wilgotności w domu według naszych indywidualnych upodobań. Wybór pomiędzy 40%, 50%, 60% jako wilgotność docelowa, nawilżacz automatycznie włączy się bądź wyłączy, aby dojść do ustawionej wilgotności powietrza. Wszystkie te informacje są w prosty i logiczny sposób wyświetlane na nowoczesnym wyrazistym wyświetlaczu cyfrowym.

Specyfikacja techniczna:

 • Model PHILIPS AC3829/10
 • Waga 11,4 kg
 • Wymiary 42,4 x 69,3 x 29,5 cm
 • Kolor BIAŁY
 • Wydajność nawilżania 600 ml/h
 • Zbiornik na wodę 3,5 L
 • Maksymalnie dopuszczalna powierzchnia do oczyszczenia 80 m²
 • Napięcie 220 V
 • Gwarancja obejmuje okres 2 lat. 
 • Tryby nawilżania i oczyszczania powietrza do wyboru tak jak w opisie odwzorowują faktyczny stan. Jeszcze co muszę pochwalić i polecić to bardzo cicha praca tego urządzenia, w nocy prawie w ogóle go nie słychać, więc oczywiście polecam bo warto nabyć.
  Remigiusz KanaH36 (2019-03-15)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia