• Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3256/10 z trybem dla alergików

Symbol: AC3256/10
Brak towaru
1599.00 1485.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3256/10

Zdrowsze powietrze dzięki technologii Vitashield IPS i Aerasense

 • Wielkość pomieszczenia: do 95 m2
 • Filtruje drobne cząsteczki (0,02 um)
 • Specjalny tryb antyalergenowy
 • CADR: 393 m3/h

Zaawansowany filtr NanoProtect zapewnia kompleksową ochronęimage

Bardzo gruby filtr NanoProtect HEPA i filtr AC zapewniają lepszą wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji.

 

 

Specjalny automatyczny tryb antyalergenowy umożliwia efektywniejsze usuwanie alergenówimage

Specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy umożliwia bardzo efektywne usuwanie cząsteczek typowych alergenów znajdujących się w powietrzu.

 

 

 

Informacje o liczbie cząsteczek PM2,5 w czasie rzeczywistym i 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza (AQI)image

Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5 oraz 4-stopniowy pierścień kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym.

 

 

Czujnik Healthy air protect dokładnie określa czas eksploracji filtraimage

Dzięki zaawansowanej technologii AeraSense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, przepływu powietrza i czasu działania. Czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie szybko wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czyste i zdrowe.

 

Produkt certyfikowany lub testowany przez organizacje AHAM, ECARF i Airmidimage

 

 

 

 

 

Bardzo ciche działanie w trybie snu — tylko 33 dBimage

 

W trybie cichej pracy wentylator porusza się wolniej, a poziom hałasu jest obniżany, dzięki czemu możesz spokojnie spać przez całą noc. Możesz również wyłączyć światła urządzenia

 

Bardzo efektywne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 95 m2

Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza do 393 m3/godz., co sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 95 m2. Może ona skutecznie usuwać cząsteczki o wielkości zaledwie 0,02 um* (ponad 100 razy mniejsze niż cząsteczki PM2,5), w tym do 99,97% typowych alergenów znajdujących się w powietrzu, do 99,9% bakterii i niektóre wirusy, takie jak H1N1*. VitaShield IPS zapewnia również sprawdzoną ochronę przed szkodliwymi gazami, takimi jak formaldehyd i toluen, oraz lotnymi związkami organicznymi.

Profesjonalna technologia wykrywania Aerasense

Porównywana z profesjonalnymi czujnikami, zaawansowana technologia Aerasense zapewnia czystsze powietrze w pomieszczeniach, w czasie rzeczywistym, na podstawie wskazań liczby cząsteczek PM2,5 w wydychanym powietrzu. Dzięki temu masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu jest zawsze zdrowsze.

Interfejs użytkownika z czujnikiem dotykowym i dużym wyświetlaczem numerycznym

Długi okres eksploatacji

Duży uchwyt ułatwiający przenoszenie

 • Tryb pracy automatic a dla alergików można ustawiać manualnie 5 poziomów, ponadto jest niesamowicie prosty w obsłudze i cichy podczas pracy. Mogę polecić urządzenie świetnie pomyślane warto kupić.
  Emil 47 (2018-11-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Czuję się dobrze z urządzeniem, chociaż jest trochę dużych rozmiarów. W tej chwili używam go tylko w sypialni, ponieważ jestem alergikiem i cierpię na roztocza. Chociaż przed użyciem urządzenia zawsze miałam ciężki kaszel, teraz zniknęły. Nie wiem jeszcze, jak będzie wiosną, kiedy pyłek ponownie się rozejdzie, ale mam nadzieję że też będzi się sprawdzał.
  Wika (2018-11-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Po tygodniowym użytkowaniu oczyszczacza stwierdzam, że jakość powietrza w pokoju dziecięcym jest nadzwyczaj doskonała. Poranny katar u moich synków ustał. Dzieci zasypiają bez problemów i śpią bardzo spokojnie, zauważyłam u nich dobre samopoczucie i większą chęć do zabawy. Mam też wrażenie ,że powietrze jest chłodniejsze pachnie bryzą morską, a nieprzyjemne wonie zostają zneutralizowane. Również my dorośli odczuliśmy , że jakość powietrza jest dużo lepsza teraz. Wstajemy wyspani i pełni energii.
  bardzo cichy, wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki alergenów, świetnie oczyszcza powietrze
  Tak, polecam ten produkt.
  Grażyna S (2017-06-02)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia