• Kategorie
 • Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3256/10 z trybem dla alergików

Symbol: AC3256/10
1999.00 1799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3256/10

Zdrowsze powietrze dzięki technologii Vitashield IPS i Aerasense

 • Wielkość pomieszczenia: do 95 m2
 • Filtruje drobne cząsteczki (0,02 um)
 • Specjalny tryb antyalergenowy
 • CADR: 393 m3/h

Zaawansowany filtr NanoProtect zapewnia kompleksową ochronęimage

Bardzo gruby filtr NanoProtect HEPA i filtr AC zapewniają lepszą wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji.

 

 

Specjalny automatyczny tryb antyalergenowy umożliwia efektywniejsze usuwanie alergenówimage

Specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy umożliwia bardzo efektywne usuwanie cząsteczek typowych alergenów znajdujących się w powietrzu.

 

 

 

Informacje o liczbie cząsteczek PM2,5 w czasie rzeczywistym i 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza (AQI)image

Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5 oraz 4-stopniowy pierścień kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym.

 

 

Czujnik Healthy air protect dokładnie określa czas eksploracji filtraimage

Dzięki zaawansowanej technologii AeraSense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, przepływu powietrza i czasu działania. Czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie szybko wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czyste i zdrowe.

 

Produkt certyfikowany lub testowany przez organizacje AHAM, ECARF i Airmidimage

 

 

 

 

 

Bardzo ciche działanie w trybie snu — tylko 33 dBimage

 

W trybie cichej pracy wentylator porusza się wolniej, a poziom hałasu jest obniżany, dzięki czemu możesz spokojnie spać przez całą noc. Możesz również wyłączyć światła urządzenia

 

Bardzo efektywne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 95 m2

Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza do 393 m3/godz., co sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 95 m2. Może ona skutecznie usuwać cząsteczki o wielkości zaledwie 0,02 um* (ponad 100 razy mniejsze niż cząsteczki PM2,5), w tym do 99,97% typowych alergenów znajdujących się w powietrzu, do 99,9% bakterii i niektóre wirusy, takie jak H1N1*. VitaShield IPS zapewnia również sprawdzoną ochronę przed szkodliwymi gazami, takimi jak formaldehyd i toluen, oraz lotnymi związkami organicznymi.

Profesjonalna technologia wykrywania Aerasense

Porównywana z profesjonalnymi czujnikami, zaawansowana technologia Aerasense zapewnia czystsze powietrze w pomieszczeniach, w czasie rzeczywistym, na podstawie wskazań liczby cząsteczek PM2,5 w wydychanym powietrzu. Dzięki temu masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu jest zawsze zdrowsze.

Interfejs użytkownika z czujnikiem dotykowym i dużym wyświetlaczem numerycznym

Długi okres eksploatacji

Duży uchwyt ułatwiający przenoszenie

 • Po tygodniowym użytkowaniu oczyszczacza stwierdzam, że jakość powietrza w pokoju dziecięcym jest nadzwyczaj doskonała. Poranny katar u moich synków ustał. Dzieci zasypiają bez problemów i śpią bardzo spokojnie, zauważyłam u nich dobre samopoczucie i większą chęć do zabawy. Mam też wrażenie ,że powietrze jest chłodniejsze pachnie bryzą morską, a nieprzyjemne wonie zostają zneutralizowane. Również my dorośli odczuliśmy , że jakość powietrza jest dużo lepsza teraz. Wstajemy wyspani i pełni energii.
  bardzo cichy, wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki alergenów, świetnie oczyszcza powietrze
  Tak, polecam ten produkt.
  Grażyna S (2017-06-02)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia