• Medisana fotel do masażu ralaksacyjnego RC 410

Symbol: RC410
1099.00
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Medisana fotel do masażu ralaksacyjnego RC 410

Fotel do masażu Medisana RC 410 spełnia swoją rolę dwoma funkcjami gdyż działa w sposób relaksacyjny,
a jednocześnie stanowi element masażu.

imageFotel relaksująco masażowy 2 w 1 RC 410

Po długim i ciężkim dniu w pracy, któż z nas nie pomyślał często
o relaksacyjnym masażu. Szczególnie chodzi tutaj o takie osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, ale nie tylko, bo masaż relaksacyjny powinien być praktykowany również u osób, które prowadzą napięty i stresujący tryb życia. MEDISANA RC 410 gwarantuje działanie kojące, relaksujące oraz stymulujące – skutecznie działa na nasze ciało i na umysł. Wszystkie te cechy w takim połączeniu: doskonały masażer, wyprofilowany kształt wygodnej pozycji fotel oraz wybór masażu - to idealne rozwiązanie dla naszego dobrego lub na pewno lepszego samopoczucia.

 

imageDwa typu masażu pleców – MASAŻ PUNKTOWY i MASAŻ SHIATSU

Medisana 2w1 RC 410 to dwa rodzaje masażu – masaż punktowy oraz masaż shiatsu. Głęboko spersonalizowane ustawienia pozwalają każdemu dopasować sobie masaż pleców zależnie od wyboru. Zarówno tradycyjny shiatsu jak i nowoczesny masaż punktowy można połączyć w trzech strefach (górne lub dolne plecy oraz całe plecy). Takie rozwiązanie czyni ten masażer bardzo wszechstronnym i uniwersalnym dla każdego. Zaaplikowana funkcja podgrzewania wspomaga efekt leczenia uzupełniając jednocześnie sam masaż co z kolei zapewnia wyjątkowe doznania. Wszystkimi tymi funkcjami możemy w prosty sposób sterować za pomocą prostego w obsłudze dla każdego pilota sterującego z funkcją timera. Cały ogół tych funkcji i zalet tego masażera składają się na poprawę krążenia krwi i zdecydowanie lepszego samopoczucia fizycznego.

 

 

 

image

 

Nowoczesny desing wpasowujący się w każde pomieszczenie

Nowatorskie rozwiązania wyglądu jakie projektuje MEDISANA do świetny dodatek do wewnętrznego wystroju. Klasyczny wygląd idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza. Konstrukcja z wysokiej jakości materiału daje łatwą pielęgnację i czyszczenie – atrakcja i doskonały masaż dla każdego z nas.

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • materiał z tkaniny i bambusa,
 • kolor brązowy i szary,
 • wymiary 67 x 70 x 103 cm – szer. x dł. x wys,
 • wejście 100-240 V~, 50/60 Hz, 1200 mA,
 • wyjście: 12 V, 3A,
 • gwarancja obejmuje okres 2 lat.
 • Kupiłem i jestem zadowolony bo korzystam z tego masażera z fotelem po powrocie z pracy a czasem wieczorami. Można sobie dostosować siłę masażu a samopoczucie po takiej chwilowej kuracji daje mi jak gdyby lepsze krążenie w plecach, nie trzeba zwijać i chować wystarczy odstawić na bok, żadnych zbędnych rzeczy - polecam.
  Rafał Klok93 (2018-11-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia