• Kategorie
 • Lampa na podczerwień PHILIPS PR3120 InfraCare

Symbol: PR3120/00
459.00 359.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Lampa na podczerwień PHILIPS PR3120 InfraCare

Lampą na podczerwień PHILIPS PR3120 InfraCare możemy bardzo skutecznie łagodzić bóle mięśni i bóle stawów – bez korzystania z jakichkolwiek leków. Podczerwień generuje ciepło kojące, które wnika w głąb skóry stymulując krążenie krwi. Wygenerowane ciepło rozluźnia mięśnie oraz łagodzi ból automatycznie poprawiając elastyczność stawów.

imageNaturalne i skuteczne leczenie bólu stawów i mięśni

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3120 została opracowana z myślą o naturalnej i niefarmakologicznej terapii bólu określonych części ciała, takich jak łokcie, łydki, ramiona lub kolana. Generowane ciepło 300 watowej lampy halogenowej wnika w głąb w skórę co ma jak najbardziej pozytywny wpływ na bóle mięśni i stawów. Ponadto krążenie krwi jest stymulowane, dzięki czemu możemy poczuć się bardziej zrelaksowani przez cały dzień.

Przy pierwszym użyciu należy dokładnie zapoznać się z ulotką, aby zapewnić jak najlepszy efekt zastosowania podczerwieni i uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń.

 

imageKlinicznie udowodnione – zredukowanie bólu do minimum

Dowody przeprowadzone klinicznie wskazują jednoznacznie, że leczenie lampami na podczerwień to poprawa funkcjonowania naszych stawów. 71% z reumatoidalnym zapaleniem stawów potwierdza zmniejszenie bólu po zastosowaniu PHILIPS InfraCare.


image

 

Skuteczna ulga bólu naturalną metodą

Lampa na podczerwień InfraCare PR3120 została zaprojektowana tak by fale podczerwieni przenikały w głąb skóry. Poprawia to krążenie krwi, dzięki czemu śladowe ilości dwutlenku węgla mogą zostać usunięte z tkanki mięśniowej, a ból zostaje w sposób naturalny wyleczony i złagodzony.

 

imageCodzienne funkcjonowanie bezbolesne i zrelaksowane

Lampy na podczerwień InfraCare powodują zdecydowaną ulgą podczas każdego dnia, relaksują oraz rozluźniają mięśnie, dzięki czemu nawet nasze stawy stają się coraz bardziej elastyczne. Większa swoboda ruchów każdego dnia, lepsze samopoczucie, lepszy komfort.

 

 

imageRegulowanie indywidualne

Lampa na podczerwień Philips InfraCare może być ustawiana indywidualnie pod kątem nachylenia 0-40 stopni. Łagodzenie bólu na takich obszarach jak biodra, ramiona czy kolana.

 

 

image

 

300 wat

Lampy podczerwone Philips InfraCare to technologia unikalna lamp halogenowych podczerwieni. Posiadają 300-watowy pobór energii, zapewnia to ukierunkowane leczenie określonych części ciała  - ramię, łokieć czy szyja.

 

 

image

Bezpieczeństwo

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare to w pełni sprawdzona i bezpieczna metoda leczenia bólu. InfraCare jest w 100% zgodne z normą IEC 60601-1 3rd edition dla produktów i urządzeń medycznych.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Pobór mocy 300 W,
 • Średnica 40 x 30 cm,
 • Do leczenia takich obszarów jak biodra, ramiona, grzbiet, kolana, łydki, szyja,
 • Długość kabla 250 cm,
 • Regulowany kąt 0-40 °.
 • Gwarancja 3 lata.
 • Bardzo dobra wcześniej miałem innej firmy i się zepsuła. Czasomierz solidny konstrukcja też bardzo dobrej jakości i pole naświetlania dosyć duże. Polecam
  Olaf (2019-02-03)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Po włączeniu ogrzewa grzbiet w pełni jest przyjemna i daje ukojenie, łatwa w do obsługi. Jestem zadowolony i kupiłbym urządzenie ponownie.
  Karol (2019-01-23)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia