• Kategorie
 • Lampa na podczerwień PHILIPS PR3110/00 InfraCare

Symbol: PR3110/00
199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena dostawy 9
DHL (Przedpłata) 9
DPD (Przedpłata) 9
DHL (Pobranie) 16
DPD (Pobranie) 16

Lampa na podczerwień PHILIPS PR3110/00 InfraCare

Lampą na podczerwień PHILIPS 3120/00 InfraCare możemy bardzo skutecznie łagodzić bóle mięśni i bóle stawów – bez korzystania z jakichkolwiek leków. Podczerwień generuje ciepło kojące, które wnika w głąb skóry stymulując krążenie krwi. Wygenerowane ciepło rozluźnia mięśnie oraz łagodzi ból automatycznie poprawiając elastyczność stawów.

imageNaturalne i skuteczne leczenie bólu stawów i mięśni

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3110 została opracowana z myślą o naturalnej i niefarmakologicznej terapii bólu określonych części ciała, takich jak łokcie, łydki, ramiona lub kolana. Generowane ciepło 150 watowej lampy halogenowej wnika w głąb w skórę co ma jak najbardziej pozytywny wpływ na bóle mięśni i stawów. Ponadto krążenie krwi jest stymulowane, dzięki czemu możemy poczuć się bardziej zrelaksowani przez cały dzień.

Przy pierwszym użyciu należy dokładnie zapoznać się z ulotką, aby zapewnić jak najlepszy efekt zastosowania podczerwieni i uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń.

image

Klinicznie udowodnione – zredukowanie bólu do minimum

Dowody przeprowadzone klinicznie wskazują jednoznacznie, że leczenie lampami na podczerwień to poprawa funkcjonowania naszych stawów. 71% z reumatoidalnym zapaleniem stawów potwierdza zmniejszenie bólu po zastosowaniu PHILIPS InfraCare.

 

 

image

 

Skuteczna ulga bólu naturalną metodą

Lampa na podczerwień InfraCare 3110/00 została zaprojektowana tak by fale podczerwieni przenikały w głąb skóry. Poprawia to krążenie krwi, dzięki czemu śladowe ilości dwutlenku węgla mogą zostać usunięte z tkanki mięśniowej, a ból zostaje w sposób naturalny wyleczony i złagodzony.

 

imageCodzienne funkcjonowanie bezbolesne i zrelaksowane

Lampy na podczerwień InfraCare powodują zdecydowaną ulgą podczas każdego dnia, relaksują oraz rozluźniają mięśnie, dzięki czemu nawet nasze stawy stają się coraz bardziej elastyczne. Większa swoboda ruchów każdego dnia, lepsze samopoczucie, lepszy komfort.

 

 

image

 

Regulowanie indywidualne

Lampa na podczerwień Philips InfraCare może być ustawiana indywidualnie pod kątem nachylenia 0-40 stopni. Łagodzenie bólu na takich obszarach jak biodra, ramiona czy kolana.

 

 

image150 wat

Lampy podczerwone Philips InfraCare to technologia unikalna lamp halogenowych podczerwieni. Posiadają 150-watowy pobór energii, zapewnia to ukierunkowane leczenie określonych części ciała  - ramię, łokieć czy szyja.

 

 

 

imageBezpieczeństwo

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare to w pełni sprawdzona i bezpieczna metoda leczenia bólu. InfraCare jest w 100% zgodne z normą IEC 60601-1 3rd edition dla produktów i urządzeń medycznych. 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Pobór mocy 150 W,
 • Średnica 20 cm,
 • Do leczenia takich obszarów jak biodra, ramiona, kolana, łydki, szyja,
 • Długość kabla 250 cm,
 • Regulowany kąt 0-40 °.
 • Miałem okresowe i uciążliwe bóle karku i szyi, ale od kiedy kupiłem tą lampę na podczerwień moje życie uległo zmianie gdyż zapomniałem co to znaczy ból, dlatego polecam każdemu ten produkt firmy Philips.
  Renatka Kto00222 (2019-03-15)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Lampa jest zrobiona z bardzo wysokiej jakości materiałów i działa bezbłędnie. Kupiłbym ponownie ok
  Oskar (2019-01-23)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia